reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

No to Jadwiga kciuki za Ciebie trzymam.
Ja mam tak zajebistymi organizm, że przetrzymać ciaze, oksytocyna dwukrotnie nie zadziałała więc tym razem też tak może być. A tak bardzo chciałam urodzić 12.12....

Mój ojciec rodziny 4.04, mój syn 9.09. Moja chrzestna 10.10, mój siostrzeniec 11.11 i teraz fajnie by było urodzić 12.12...

Zobaczymy jak będzie. Teraz myślami jestem z Maćkiem.
Moi rodzice już w samolocie lecą na ślub siostry. Ja dzisiaj mam o 12 cm większy brzuch niż wczoraj, oby to wzdęcie a nie wielowodzie....
 
reklama
Hej
Ja dopiero teraz, bo dziś dzień pełen wrażeń, pierwszy dzień w przedszkolu. Dziś zostawiłam synka tylko na 2 godziny, żeby się przyzwyczaił. Jutro też tylko 2, a od poniedziałku chyba normalnie.
Na szczęście odbyło się bez płaczów. Młody zadowolony i mówi, że mu się podobało.
Strasznie smutne wiadomości na forum od rana.
Antiope powodzenia jutro dla synka i mamy. Wstaw zdjęcie jutro dumnego przedszkolaka na zamkniety♥ moje tez juz wyszykowane na szkole&pikole.
Masakra jak szybko zleciały wakacje dopiero co koniec roku szkolnego byl
Zrobiłam tylko jedno zdjęcie przed wyjściem z domu. Jak mi się uda z komórki przerzucić to dam na zamknięty.

Witam się i ja, chociaż raczej nie będę się przez kilka najbliższych dni udzielać... Wczoraj otrzymaliśmy z mężem straszną wiadomość o śmierci naszego kolegi, przez co jakoś nie mogę dojść do siebie. Facet młody (27 lat), zawsze uśmiechnięty, towarzyski, a nikomu nie dał nigdy odczuć, że w ogóle mu przez myśl przechodzi odebranie sobie życia. Nie potrafię tego przeżyć. Jutro jedziemy do rodziny, może w sobotę odbędzie się już pogrzeb. Ogólnie potrzebuję towarzystwa, jakiejś odskoczni od złych myśli, zwłaszcza teraz. W nocy spać nie mogłam, wstałam dość wcześnie i chyba się zaraz za sprzątanie wezmę, żeby mieć tylko jakieś zajęcie.
Nie nadrobiłam zaległych stron, ale coś o glukozie wyczytałam mimochodem, więc jeśli któraś dzisiaj przechodzi przez te badania, to trzymam kciuki.
Strasznie smutne. Bardzo mi przykro.

dziewczyny a takie pytanko glukozę robi się w skończonym 24 tc czy rozpoczętym.Chce iść w tą sobotę ale 24 tc skończy mi się w poniedziałek.Dwa dni różnicy to chyba nic co ??
Ja bym sie chyba tymi 2 dniami nie przejmowała.

Rozumiem co przezywasz, w tym tygodniu zginał bardzo dobry kolega mojego męża... Co najgorsze jego żona ma na za 2 tygodnie termin porodu, wiec dokładnie mogę sobie zobrazować co przezywa...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Straszne. Nawet sobie nie chcę wyobrazić jak teraz czuje się jego żona.

Ja na szybko bo dopiero wieczorem będę mieć czas siąść. 1 września zobowiązuje.

Anio0 Lisia bardzo mi przykro.

DZIEWCZYNY MACIUŚ MADZI POTRZEBUJE NASZEJ MODLITWY. Jego stan się pogorszył :(

cb7wugpju04jz4q8.png

Ma martwicze zapalenie jelit a jest zbyt malutki na operacje. Będą próbować go leczyć lekami. Boże miej go w swojej opiece.

cb7wugpju04jz4q8.png

Będzie operacja jednak. Módlcie się dziewczyny. Mnie już łzy lecą po policzkach [emoji24] [emoji24] [emoji24]

cb7wugpju04jz4q8.png
Biedny maluszek. Zaciskam kciuki z całych sił, żeby wszystko skończyło się dobrze.
 
Ja już moich odprowadziłam, nowy rok szkolny nowa szkoła a mi nawet nie pozwolono wejść z nimi do środka, żeby znaleźć ich nauczycieli. Wiem tylko że syn ma z Panią, a córka odwrotnie. Zapomniałam spytać czy są dziś obiady i nie wiem, czy mam iść po nich o 12 czy dopiero o 16. Więc sobie dziś pospaceruję.
W dodatku mężowi coś umysł przyćmiło i zostawił wszystkie dobre ubranka syna w Polsce i nie mam prawe nic dla niego. Muszę leżeć a garderoba pusta.
Ale chociaż sobie w miarę w nocy pospałam, tzn. przetestowałam różne poduszki i było spanie bez bólu, ale że wziełam pierwszy raz luteinę to spałam na czuwaniu bo nigdy nie wiadomo jak nowy lek będzie działał.

Czy w Polsce dają teraz witaminę D3 w 3 trymestrze? Bo dostałam wielką szklaną ampułkę do zażycia, a nigdy o czymś takim nie słyszałam.
Ja biore witaminy Pregna Pkus i tam mam w skladzie witaminke D3

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Ja dopiero teraz, bo dziś dzień pełen wrażeń, pierwszy dzień w przedszkolu. Dziś zostawiłam synka tylko na 2 godziny, żeby się przyzwyczaił. Jutro też tylko 2, a od poniedziałku chyba normalnie.
Na szczęście odbyło się bez płaczów. Młody zadowolony i mówi, że mu się podobało.
Strasznie smutne wiadomości na forum od rana.

Zrobiłam tylko jedno zdjęcie przed wyjściem z domu. Jak mi się uda z komórki przerzucić to dam na zamknięty.


Strasznie smutne. Bardzo mi przykro.


Ja bym sie chyba tymi 2 dniami nie przejmowała.


Straszne. Nawet sobie nie chcę wyobrazić jak teraz czuje się jego żona.






Biedny maluszek. Zaciskam kciuki z całych sił, żeby wszystko skończyło się dobrze.
A jak Ci poszlo z odpieluchowaniem ? [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje dziewczynki tez dzis byly w przedszkolu. Zadowolone [emoji4] Chociaz Olivka na poczatku plakala troszeczke, ale pozniej jej juz przeszlo. U nas jest tak ze idzie sie rano z dziecmi na msze, pozniej jest apel w przedszkolu j pozniej sie juz zostawia dziecko w salach z wychowawcami.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry