reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ej no dziewczyny, czy Wy naprawdę chcecie mi dopiec? Ja mam 35 lat i wcale się staro nie czuję. Synka urodziłam mając 32 lata, a jeśli z tą ciążą będzie wszystko ok, to kolejne dziecko urodzę niedługo przed 36 urodzinami.
Agucha znam mnóstwo przypadków rodzeństw z 10 letnią różnicą i więcej. Każda różnica ma swoje wady i zalety. Między mną a moją siostrą jest tylko 1,5 roku różnicy, a jakoś nie miałyśmy nigdy ze sobą dobrego kontaktu.

Antiope widze ze jestesmy w tym samym wieku Ja tez mam 35 lat i urodze jeszcze przed 36 urodzinami i jesli dobrze pamietam z tego co czytalam masz urodziny w lutym-ja również :-)
 
Przepraszam, ze nie pisalam ale wczoraj fatalnie sie czulam.Okropny migrenowy ból głowy-teraz silnych tabletek nie moge brać, wiec cierpie.Rano wstalam jeszcze z bólem ale po malym spacerze poczułam sie lepiej.
 
agnesis dzięki za linka :happy:
biba fajnie, że jesteśmy w tym samym wieku :happy:
Czyli jest nas tu więcej dziewczyn 35 letnich i więcej. To miła odmiana, bo na październiku 2013 jestem najstarsza. :-p
 
reklama
Do góry