reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Cos jest nie tak z moim suwaczkiem? :) bo na telefonie w ogole go nie widac. Sprawdzę jak wrócę ;)

Jednak wszystko OK z Twoim suwaczkiem. Na telefonie widziałam 4tygodnie i 4dni, a teraz na kompie widzę 5tygodni i 6dni :eek:
nieistotne, najważniejsze, że wszystko ok i że serce bije jak dzwon :biggrin2:

Dziewczyny jak bierzecie zestaw witamin dla ciężarnych to już dodatkowo nie łykacie kwasu foliowego? Bo dziś zamówiłam witaminy i w nich jest kwas foliowy, mam nadzieję, że faktycznie tak dużo jak piszą na opakowaniu :p
 
Lastpetunia witaj i tutaj kobitko;) na zwolnienie koniecznie bo te warunki tam sa sama wiesz . Ja juz nie pamięta swoich sygnaturek a na tel nie widac. Fajnie sie czyta dobre wieści z wizyt. Agucha a Ty kiedy następne usg masz?
 
Kindzia ja u Ciebie nie widzę podpisu, a siedzę przy komputerze ...

następna wizyta w środę 13-go, mam nadzieję, że szcześliwa data. Mamy wątek z wizytami naszymi, możesz wysłać mi PW żebym Cię wpisała :)
 
Agucha to u mnie nast wizyta 19 kwietnia. W Sygnaturkach pod . miałam syna i core widocznie się pokasowaly. No i wiekowo to juz po 3dyszkach u mnie. Zobaczymy czy 3bebje do nas dolaczy.
 
To mój dzisiejszy skan :)
 

Załączniki

  • WP_20160407_006.jpg
    WP_20160407_006.jpg
    849,6 KB · Wyświetleń: 84
  • WP_20160407_006.jpg
    WP_20160407_006.jpg
    849,6 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry