reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

aneta moja gin podobnego zdania jak Twoi lekarze. Kazała mi tylko zrobić kilka badań typu toxoplazmoza i pozwoliła się od razu starać. Podobno po łyżeczkowaniu szybko się zachodzi (w moim przypadku się w sumie sprawdziło), a lekarze zalecają 3-6 miesięcy przerwy z ostrożności. Ja się tego zamierzam trzymać.

Ja miałam cztery dni niewielkie plamienie. Zaczęło się jeszcze zanim zrobiłam test. Kiedy zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży, to pojechaliśmy z moim D na ip. Ale tylko się naczekaliśmy, bo mi dali niski priorytet ze względu na wczesną ciążę. A jak już weszłam do gabinetu, to mi lekarz powiedział, że on tak wczesnych ciąż nie ratuje, bo natura wie co robi. Na usg było tylko duże endometrium, jeszcze nawet nie było widać pęcherzyka. I tyle. Odeszłam z kwitkiem.
Z kolei w tej poprzedniej, straconej ciąży sytuacja była bardzo podobna plamiłam kilka dni i zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Ale wtedy pobiegłam do przychodni państwowo (moja pani doktor była na urlopie). Lekarz mnie przyjął od razu. Nie zrobił wprawdzie usg, ale przepisał duphaston. Potem się niestety okazało, że ten duphaston i tak nic nie zmienił, bo pęcherzyk był pusty. :-( :(
 
reklama
Czesc dziewczyny! :) Właśnie wracam od lekarza i wszystko jest w porządku. Widziałam duży pęcherzyk i 3mm zarodek <3 nawet bije serduszko! Strasznie się cieszę. Jak tylko wrócę do domu to wstawie zdjęcie. :)

karelka trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze!

Dziewczyny nie martwcie sie tym ze widac tylko pęcherzyk bo być moze to jest tylko wina sprzętu. Mi najpierw zrobiła normalne usg po brzuchu i tez bym tylko pęcherzyk. Zaraz po tym wewnętrzne i juz bylo widac zarodek :) ale potrzebne bylo bardzo duże powiększenie. My byliśmy prywatnie wiec moze mieli troche lepsza aparaturę. Mam nadzieje ze wy tez niedługo zobaczycie swoje kropki :)
 
Magwa a kiedy miałaś ostatnia @ ???
Świetnie, że tak dobrze poszło na wizycie.
Chyba masz starsza ciążę niż 4tydzień?
 
Czesc dziewczyny! :) Właśnie wracam od lekarza i wszystko jest w porządku. Widziałam duży pęcherzyk i 3mm zarodek <3 nawet bije serduszko! Strasznie się cieszę. Jak tylko wrócę do domu to wstawie zdjęcie. :)

karelka trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze!

Dziewczyny nie martwcie sie tym ze widac tylko pęcherzyk bo być moze to jest tylko wina sprzętu. Mi najpierw zrobiła normalne usg po brzuchu i tez bym tylko pęcherzyk. Zaraz po tym wewnętrzne i juz bylo widac zarodek :) ale potrzebne bylo bardzo duże powiększenie. My byliśmy prywatnie wiec moze mieli troche lepsza aparaturę. Mam nadzieje ze wy tez niedługo zobaczycie swoje kropki :)


Ach, jak Ci zazdroszczę! Który to tydzień? :)
 
Ja dziś z rana byłam na becie i zobaczymy jutro co mój państwowy gin ciekawego powie... okazało się, że ma usg w gabinecie, ale w pokoju obok. Ech... liczę cicho na to, że jak beta ładna będzie to jutro mnie na nie zaprosi ;)
 
Ostatnia @ miałam 26.02. Czyli dzisiaj 5tydzien i 6 dzień. Tak "książkowo" zarodek powinien miec okolo 5mm a ma tylko 3mm. Czyli jakby jestem tydzień do tylu. Podobno mieliśmy szczęście bo dzisiaj byl pierwszy dzień kiedy mogliśmy zobaczyć bijace serduszko :)
 
Aha bo zasugerowalam się Twoim suwaczkiem.
Mam nadzieję, że za dwa tygodnie też zobaczę serduszko. Nie mogę się doczekać :D
 
Ostatnia @ miałam 26.02. Czyli dzisiaj 5tydzien i 6 dzień. Tak "książkowo" zarodek powinien miec okolo 5mm a ma tylko 3mm. Czyli jakby jestem tydzień do tylu. Podobno mieliśmy szczęście bo dzisiaj byl pierwszy dzień kiedy mogliśmy zobaczyć bijace serduszko :)

Gratulacje :) ja jutro mam 6 tydz 2 dzien i mam nadzieje na serduszko :)
 
reklama
Do góry