reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Własnie Wasze posty mi uświadomiły, że jeszcze muszę przyszykować mojemu M zestaw dla małego na wyjscie i dla mnie, żeby nam przywiózł do szpitala jak nas wypiszą. Obawiam się, że jak nie przygotuję, to mogę się zdziwić co później zastanę do włożenia na siebie :p Bo mały to pół biedy i tak w kombinezonie zniknie :p
mojemu mowie tu masz fotelik, kombinezon i kocyki,tylko nie zgub czegos po drodze do auta :D
 
latem to by sie kiecke ubralo a zima to problem, ja musze jakas dlugo bluzke wziac, pewnie jakas z okresu ciazy bo bede nadal wygladac jak ciezarna :D
No na pewno wszystko od razu nie spadnie, chociaz ja mam nadzieje, ze moje +6 kg odejdzie szybko w zapomnienie, czesc oczywiscie przy porodzie, a potem najwyzej ostro sie trzeba wziac, nie ma zmiluj :) stesknilam sie za moimi super obcislymi jeansami, chociaz nie powiem, bo w 7 miesiacu jeszcze w nich smigalam :D
 
No na pewno wszystko od razu nie spadnie, chociaz ja mam nadzieje, ze moje +6 kg odejdzie szybko w zapomnienie, czesc oczywiscie przy porodzie, a potem najwyzej ostro sie trzeba wziac, nie ma zmiluj :) stesknilam sie za moimi super obcislymi jeansami, chociaz nie powiem, bo w 7 miesiacu jeszcze w nich smigalam :D
no mi doszedl w ciazy tylko brzuch, ale ja grubasek bylam przed ciaza wiec :D
 
reklama
Do góry