reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
moj pasierb mial robaki. ze 2 lata trwala walka. nie znam szczsrgolow medycznych bo badania to zawsze jego mama mu robila ale:
1) wiem ze to byly jakies jednoznaczne wyniki (chyba z kalu) a nie na zasadzie "na zas".
2) wazna byla dieta - eliminacja slodyczy i mocne ogranicznie weglowodanow
3) moj pasierb to byl i jest mega chudziutki. Obecnie ma 8 lat i 129cm i wazy 23kg!!!
Czy sa u was takie objawy?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
U nas pojawila się wysypka na brzuszku i klatce piersiowej. Badanie kalu robiłam ju chyba że 3razy i nic.
Ta apka to wróżka jakaś ;)

Dzień dobry
Noc spokojna. Wyspałam się bo mąż wstał do dzieci.

Ja w tym roku nie odrobaczam bo ja nie mogę ale naturalnie przy pomocy diety można. Na dziecisawazne jest artykuł 11 sposobów na robaki.
Właśnie czegoś takiego szukam.
Nie chcę już w niego chemii ładować, a jednak coś się dzieje, bo skąd ta wysypka.?
Szczerze to myślałam jeszcze nad irydologia ...
A można jakieś leki na robaki kupić bez recepty? Bo kiedyś chciałam i mi nie dali, a nasza Polska pani doktor robiła wielki problem. Dawniej regularnie podawałam a teraz już dawno nie miałam nic profilaktycznie.
Tulko ziołowe dostaniesz bez recepty.
A chemiczne środki raczej nie chcą wypisywać jeżeli nie ma wskazań. W końcu to mocna chemia .

Idę spać , bo psdnieta jestem . jeszcze wstapie na wizytowy opisać . Dobrej nocy :)
 
Eli a byłaś już u niego na jakiejś wizycie? Bo też rozważalam taka opcje żeby pójść ze dwa razy do ordynatora ale gdzieś tam usłyszałam, że oni nie lubią jak ktoś do nich idzie nagle przed porodem i ze wcale To nie przynosi żadnych plusów wtedy. No I w zasadzie zastanawiam się co bym miała mu powiedzieć na takiej wizycie, w sensie,że po co przyszłam? Jak Ty to planujesz?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się orientowałam i normalnie mogę prywatnie do niego pójść i powiedzieć że chcę u nich rodzić. On jest właśnie w porządku lekarz bo wiem że tak jak piszesz inni na to krzywo patrzą.
Myślę że to też zależy od obłożenia. Rzeszów ma cztery szpitale i zawsze to jedna pacjentka więcej. No i oni jedyni pozwalają na sn po cc.
 
Aaaa!! Dziewczyny przeziebilam sie. Mam katar :( jutro na tych cmentarzach się dorobie
to NIE IDZ! bez sensu zebys sie jeszcze doprawila. Zmarlym to wszysyko jedno a dla ciebie i dziecka to moze byc kluczowe. Na groby zawsze mozesz pojsc jak poczujesz sie lepiej.
U nas pojawila się wysypka na brzuszku i klatce piersiowej. Badanie kalu robiłam ju chyba że 3razy i nic.

Właśnie czegoś takiego szukam.
Nie chcę już w niego chemii ładować, a jednak coś się dzieje, bo skąd ta wysypka.?
Szczerze to myślałam jeszcze nad irydologia ...

Tulko ziołowe dostaniesz bez recepty.
A chemiczne środki raczej nie chcą wypisywać jeżeli nie ma wskazań. W końcu to mocna chemia .

Idę spać , bo psdnieta jestem . jeszcze wstapie na wizytowy opisać . Dobrej nocy :)
jesli badanie kalu nic nie wykazalo i to 3 razy to na jakiej podstawie ktos twierdzi ze to robaki???

oczywiscie naturalne sposoby to najmniej inwazyjne wyjscie zwlaszcza przy leczeniu na oslep. moze homeopatia cos mowi na ten temat? osobiscie sie na niej nie znam ale znam ludzi co tylko tak lecza dzieci. spytam jedna kolezanke i dam znac.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Witajcie :) ja na msze na cmentarze nie jade, bo sie zeszczam po 15 minutach, tata kategorycznie powiedzial, ze nie musze byc na grobie dziadkow, ze moge przyjechac potem zapalic znicz a na msze za Tomka taty on sam pojedzie i tez tesciowa gadala, ze nie wymaga bym byla...
 
Dzień dobry, my jeszcze w łóżku :o Rodzina śpiochów!

Przed snem mały tak kombinował, że brzuch przypominał piraminę i chyba głową w kanał walnął, bo pierwszy raz popłakałam się z bólu. Wszystko trwało 30sekund może. Szok opadł po godzinie. Dziś jest spokojniej, uf.... Zaczynam się obawiać bólu.
 
Dzień dobry. Nocka nie bardzo, za ponad godzinkę idę z rodzicami i synem na cmentarz, jestem u nich, mąż w pracy.
Kurczę, wydaje mi się, że brzuch mi się delikatnie opuścił:eek: nawet mamy pytałam żeby mi potwierdziła czy coś mi się nie wydaje i mówi, że faktycznie chyba delikatnie się opuścił.. i w ogóle jakoś dziwnie mi na żołądku dzisiaj.
 
reklama
Do góry