reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ooo, teraz mi zaczęły strony skakać na szkolnym laptopie :O dziwne rzeczy! I tak czytam o jedzeniu... ach! A ja pracuję w szkole i nie mogę sobie skoczyć do sklepu na chwilę po jakąś bułę, a śniadania rano to już nawet nie pamiętam! Oczywiście, miałam wziąć te kanapki do pracy, ale jak zobaczyłam, że mi mąż zrobił takie pyszne, wypasione, to musiałam wsunąć wszystkie zanim jeszcze z domu wyszłam :(
 
reklama
Lux nie miałam nic złego na myśli. Nie chciałam tylko, żebyś się niepotrzebnie stresowała, bo napisałaś, że "kogoś zobaczysz". To też nie jest moja pierwsza ciąża, a pomimo tego jak w 5t2d zobaczyłam tylko pęcherzyk, to się denerwowałam, czy wszystko jest ok.

agnesis może teraz u Ciebie córcia. Mój synek też na usg zawsze starszy wychodził a urodził się dokładnie w dniu obliczonym przeze mnie wg dnia zapłodnienia (jeden dzień różnicy z terminem wg om). Myślę, że to bardziej od maluszka zależy. Bo tak jak już kiedyś pisałam koleżanka była w ciąży z bliźniaczkami i na usg jedna była cały czas o 2 tygodnie „starsza” od drugiej. Ja też dokładnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia i wiem doskonale, że owulacja się nie przesunęła ani nic, a w tej ciąży maluszek najpierw był "młodszy", a teraz "starszy" wyszedł. To indywidualna cecha dziecka i tyle. Widocznie maluszek którego masz teraz w brzuchu rozwija się w innym tempie i tyle i wcale to nie znaczy, że coś z nim jest nie w porządku.

epifit a no właśnie. Ja niestety mimo karmienia synka dostałam pierwszy @ już 6 tygodni po porodzie, a potem pojawiał się już w miarę regularnie co miesiąc, także sobie nie odpoczęłam. :sad: No ale mój mały był chory i przez pewien czas słabo ssał. Może to dlatego.
 
reklama
Czekam jeszcze na kolejny wynik bety, ale to już formalność, bo byłam dziś w szpitalu jak pani doktor kazała i na tym ich marnym sprzęcie zrobiła mi usg. Tętno jest niby niskie, ale już miarowe. A to mnie cieszy że już nie spada co chwilę poniżej 100 :) kazała dać maluszkowi czas i na razie usg odpuścić, przynajmniej na dwa tygodnie. Ja wiem, że ona myślała że maluch nie da rady, bo kazała mi wziac do szpitala grupę krwi i inne wyniki.
 
Do góry