reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Ja z kolei jak leze na boku to jest ok jestem zywczyk, ale jak tylko na mimencik poloze się na plecach to jest tragedia. Nie mogę wstac i się odgiac. Wstaje jak babulenka. A na moje nieszczęście w nocy budzę się na plecach i aż się boję ruszyc
 
reklama
Moj maluch tez czka czesto i dlugo. Co do kocykow to kupilam minky z bawelna Chce jeszcze dokupic taki tkany ibambusowy
Mnie najbardziej bola pachwiny
Lola normalnie chca Ci wmowic ta cukrzyce..
 
niestety ona wyprowadzila sie do Gdanska we wrzesniu i juz tak blisko jej nie mam :( ale jej siostra zaraz rodzi i mieszka blisko no i ogolnie wysyp ciaz u mnie u mnie w rodzinie, oj sie namnozylo dzieci :D

ej ja tez jestem ciekawa jaki jest moj Natan :D pewnie do starego podobny znajac mojego pecha :D

He he, niekoniecznie, często chłopcy są podobni do mamusi, choć nie ma reguły ;) U mnia jak mały się urodził to był podobny do mnie i ja nadal twierdzę, że bardziej jest podobny do mnie, z męża też coś tam ma ale w większości widzę podobieństwo do mnie, z dzieciństwa i w ogóle, ale ludzie jak widzą syna i męża to mówią, że to kopia taty :p nie zgadzam się z nimi ale jak tak uważają to spoko, ja swoje wiem:D
Ciekawe do kogo córcia będzie podobna, na usg ostatnio mówiłam synkowi, że ma taki ładny nosek jak On:)
 
U nas wirusowka teraz Luby chory ...

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Witam się po paru dniach nieobecności [emoji4]

Od czasu do czasu Was poczytywałam, ale i tak pewnie nie dam rady nadrobic[emoji26]

@sancia880 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, bo nie miałam okazji. [emoji9]

Super, że Maciuś jest taki silny i że Madzia już niedługo będzie mogła przytulić synka[emoji7]

Dziewczyny, które były w szpitalach - mam nadzieję, że wszystko dobrze i już wszystkie w domach.

Ja ostatnio mam gorsze dni w samopoczuciu. Dziś w pracy tak mi się słabo zrobiło, że musiałam posiedzieć na tarasie. Poza tym chyba młody ma mało miejsca, bo brzuch mi drętwieje w górnej części tuż nad cyckami. Nie wiem co to jest.

Dziewczyny nie pokazujcie mi tych pięknych kocykow, bo mam już 4-5, a pewnie jeszcze jakieś kupię, bo tyle mi się podoba. [emoji4] za to możecie polecić jakieś ręczniki, okrycia kąpielowe, bo mam jedno z pepco, a reszta wydaje mi się takie sztywne i nieprzyjemne w dotyku, a nie chciałabym żeby kosztował też majątek.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi dretwialo pod cyckami, lekarz mowil, ze to normalne, bo inaczej jest rozlozony ciezar, obciaza to kregoslup, a od niego ida nerwy ku przodowi i mozna odczuwac dretwienia
 
Do góry