reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
W ogole to co was rowniez ciekawilo, zapytalam lekarza o seks. Chodzi i o penetracje, bo drazni szyjke i o orgazmy jakiekolwiek i o sperme, bo zawiera jakas tam pobudzajaca skurcze substancje, takze z seksu nici [emoji24] [emoji24] [emoji24]
 
Aaa zapomnialabyn, nie pamiętam która z was wspominala o mleku na zgage Ale uwielbiam cię :)
od kilku dni meczy mnie okrutna zgaga. Wczoraj tak mnie pieklo że normalnie tragedia, podchodzilo mi do gardla i wypilam mleko no i przeszlo i dałam radę usnac. Dzieki ci wybawco :)
 
Hej dziewczyny mam taką wysypke która swędzi od kilku dni, pojawiła się na brzuchu teraz już pod pachami i na biuście wiecie może co to jest?
 

Załączniki

  • _20161013_184559.JPG
    _20161013_184559.JPG
    629,7 KB · Wyświetleń: 69
Hej dziewczyny mam taką wysypke która swędzi od kilku dni, pojawiła się na brzuchu teraz już pod pachami i na biuście wiecie może co to jest?

Przychodzi mi tylko na myśl to przed czym ostrzegała położna na szkole rodzenia, ze w 3 trymestrze moze sie pojawić cholestaza ciazowa

"Cholestaza ciążowa to choroba wątroby, która dotyka kobiety w ostatnich miesiącach przed rozwiązaniem.
Głównym objawem cholestazy jest uciążliwy świąd skóry, który czasem pojawia się już w 25. tygodniu ciąży. Nasilenie dolegliwości występuje wieczorem i w nocy, bywa często przyczyną bezsenności. 20 proc. chorych kobiet skarży się też na mdłości, wymioty i utratę łaknienia. Nie każde swędzenie jest niepokojące, ale gdy utrzymuje się przez kilka dni i jest uporczywe, trzeba zgłosić się do lekarza. Dopiero po badaniach krwi oraz wykluczeniu innych przyczyn świądu może on stwierdzić wystąpienie choroby."


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie nic takiego nie jadlam zeby mialo mnie uczulic ;/ duzo nabiału jem ale to chyba nie od tego. Nie wiem czy mam czekac do wizyty u ginekologa czyli do nastepnej środy? a w ogóle z taka wysypka do ginekologa sie zgłosić czy do rodzinnego lekarza?
 
Właśnie nic takiego nie jadlam zeby mialo mnie uczulic ;/ duzo nabiału jem ale to chyba nie od tego. Nie wiem czy mam czekac do wizyty u ginekologa czyli do nastepnej środy? a w ogóle z taka wysypka do ginekologa sie zgłosić czy do rodzinnego lekarza?
Ja akurat u gina bylam i sie pytalam powiedzial, ze taka wysypka jest normalna w ciazy

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Lux super z kuzyneczka bedziecie mialy dxieci w jednym wieku. Na swieta beda sie razem bawily

A ja juz bym chciala zobaczyc jak Te moj mlody wyglada. No ciejawa jestem strasznie. Taki nowy czlowiek moj Synek.
Moja będzie podobna do brata coś czuję blond włoski i sylwetkę będzie miała moją czyli chuda wysoka :)
My mamy taki :)
Link do: Muślinowy kocyk pieluszka120x120 otulacz bambusowy
wzor nr 15. deszczyk <3

Ja juz po wizycie.. lece do wizytowego :)
Mam taki tylko chmurki i mniejszy. To jest ogólnie taka milutka teterka muślinowa

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Do góry