reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Oj u mnie te jej przeciągania są bolesne. Zwykle czuję ją jak mnie wypycha w lewym boku. Tam ma chyba nóżki bo rączki czuję w okolicy prawej pachwiny. Wieczorem to mi ciężko usnąć wczoraj się kręciła do 1 [emoji37]

cb7wugpju04jz4q8.png

To faktycznie trochę kiepsko, u mnie na szczęście przeciągania są przyjemne, no chyba, że czuję ją gdzieś pod samymi żebrami wtedy już tak przyjemnie nie jest:p

Ja idę teraz na wizytę na NFZ dwudziestego, będę miała ostatnie już usg :)sad::sad::sad:) i pewnie zleconą morfologię, bo mam zalecenie na wypisie ze szpitala przez tą przeklętą niedokrwistość... prywatnie się umówiłam "na wszelki wypadek".... uwaga... na 29 listopada! Szybciej terminów nie było, więc nie wiem czy doczekam w ogóle ;) mam nadzieję, że Zośka się za bardzo wagowo nie rozkręci jednak, bo będę musiała modły do nieba wznosić, żeby szybciej wyszła i jednak aż tak nie rosła gwałtownie :p

Kciukam za Twoją wizytę! :) To też już Twoja ostatnia z usg czy jeszcze planujesz iść przed porodem?

Te terminy u nas to masakra, faktycznie nie wiadomo czy doczekasz do 29..
Co do wizyty to szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy ostatnia z usg, bo np. na ostatniej wizycie miałam usg a nie spodziewałam się, że mi zrobi, myślałam, że właśnie za miesiąc będzie, więc nie wiem jak to będzie, zobaczymy.. Jeśli już mi nie zrobi -a chyba jeszcze powinna przed porodem ?bo tamte usg było ok.27 tc- to chyba pójdę jeszcze prywatnie zrobić.. Dzięki za kciuki :)
 
To faktycznie trochę kiepsko, u mnie na szczęście przeciągania są przyjemne, no chyba, że czuję ją gdzieś pod samymi żebrami wtedy już tak przyjemnie nie jest:p



Te terminy u nas to masakra, faktycznie nie wiadomo czy doczekasz do 29..
Co do wizyty to szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy ostatnia z usg, bo np. na ostatniej wizycie miałam usg a nie spodziewałam się, że mi zrobi, myślałam, że właśnie za miesiąc będzie, więc nie wiem jak to będzie, zobaczymy.. Jeśli już mi nie zrobi -a chyba jeszcze powinna przed porodem ?bo tamte usg było ok.27 tc- to chyba pójdę jeszcze prywatnie zrobić.. Dzięki za kciuki :)
Za dnia jest fajnie. W nocy już nie bardzo ;)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
To faktycznie trochę kiepsko, u mnie na szczęście przeciągania są przyjemne, no chyba, że czuję ją gdzieś pod samymi żebrami wtedy już tak przyjemnie nie jest:p



Te terminy u nas to masakra, faktycznie nie wiadomo czy doczekasz do 29..
Co do wizyty to szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy ostatnia z usg, bo np. na ostatniej wizycie miałam usg a nie spodziewałam się, że mi zrobi, myślałam, że właśnie za miesiąc będzie, więc nie wiem jak to będzie, zobaczymy.. Jeśli już mi nie zrobi -a chyba jeszcze powinna przed porodem ?bo tamte usg było ok.27 tc- to chyba pójdę jeszcze prywatnie zrobić.. Dzięki za kciuki :)
Powinno się ostatnie usg zrobić w okolicy 32-34 tygodnia bodajże :) sprawdzić ułożenie dziecka i zwraca się wtedy szczególną uwagę na serduszko, jeśli się nie mylę.
 
Powinno się ostatnie usg zrobić w okolicy 32-34 tygodnia bodajże :) sprawdzić ułożenie dziecka i zwraca się wtedy szczególną uwagę na serduszko, jeśli się nie mylę.

No właśnie, myślę, że powinna mi jeszcze zrobić, zwłaszcza, że ostatnio mała nie była jeszcze ułożona główkowo więc musi to chyba sprawdzić
 
Ja mam kocyk z minky o taki
Zobacz załącznik 778051
kupiłam na allegro i jest super ale to 100% poliester wiec będę go używała w wozeczku a do lozeczka chce kupić coś bawełnianego takiego: Zobacz załącznik 778050

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Oooo, ale czy ja tam przypadkiem nie widzę spod spodu wysatjącego przewijaka cebababy? Masz może całą pościel z tego? Fajna jest? Zastanawiam się właśnie nad komplecikiem z tej firmy i nie wiem na ile jest przyjemna bawełna.
 
No właśnie, myślę, że powinna mi jeszcze zrobić, zwłaszcza, że ostatnio mała nie była jeszcze ułożona główkowo więc musi to chyba sprawdzić
Jak ja ostatnio panikowałam, że była Zośka miednicowo ułożona, to szkoda gadać! Od samego początku ciąży była główkowo, a niecały miesiąc temu nagle się ustawiła w poprzek. Już miałam czarne wizje i cc mi się śniła po nocach, ale okazało się, że jednak się ogarnąwszy Panna Zofia i się przekręciła, mam nadzieję, że już na dobre :)
 
reklama
Ja na szczescie nie mam takich dylematow. Na początku mu zapłaciłam dodatkowo i mam teraz usg co dwa tyg. Ale z tymi moimi plamieniami itd to akurat pasuje bo bym inaczej do konca osiwiala.

Ja mam tez takie jakies zaokrąglone ksztalty na brzuszku i stawiam na kolanka albo łokcie:) smieszne uczucie jak sie tak mala wypycha. Czasami mam wrażenie ze mi skora tak jak by dretwiala przez to.

Na chwile jednkw zasnelam. Teraz juz na przystanku siedze i Jade po małego. Potem musze z mezem jeszcze do kasy chorych po zaswiadczenie.


 
Do góry