reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Hejka Mamuski :) jestem tu nowa i chcialam sie przywitać :D termin porodu mam na 3 Grudzien. Pozdrawiam ;)

Witaj :-)

Taka śpiączka mnie wzięła, że musiałam się zdrzemnąć, od razu lepiej ;-)

Co do prania ja kupiłam Bobini, niedługo przetestuje. Synowi prałam czymś innym ale już nie pamiętam czym, tyla lat minęło ;-)
 
reklama
Patrzcie co właśnie do mnie przyjechalo [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
1475516752144.jpg


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475516752144.jpg
    1475516752144.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 192
A wiecie co ? Ja juz mam wszystko i dla maluszka, i dla siebie, ale nie mam szarego mydla [emoji23] no ciagle zapominam.. czy ta skleroza ciążowa to norma ? Bo ja dzis chodzilam po sklepie i szukalam tego wlasnie mydelka, ale zobaczylam cos innego i zapomnialam [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
do cEgo chcesz używać?

Patrzcie co właśnie do mnie przyjechalo [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Zobacz załącznik 776337

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez szukam ale biały bo różowy mam w Polsce. Tylko nie wiem sama jaki rozmiar lepszy.
 
A wiecie co ? Ja juz mam wszystko i dla maluszka, i dla siebie, ale nie mam szarego mydla [emoji23] no ciagle zapominam.. czy ta skleroza ciążowa to norma ? Bo ja dzis chodzilam po sklepie i szukalam tego wlasnie mydelka, ale zobaczylam cos innego i zapomnialam [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja juz tez myslalam, ze wszystko mam, ale jak widac ja nawet nie wiem co do konca powinnam miec... po co mi szare mydło? I czy ten zestaw do irygacji po porodzie jest konieczny??


a8doqqmz725nh9h0.png
 
No to mój jest biały właśnie przecież :) kupiłam w smyku na -50%. Rozmiar wzięłam 56 bo stwierdziłam, że i tak one są zawsze trochę większe a ile mam koleżanek tyle brało zawsze większy i później dzieci się topily. Ten ma 56cm długości nie licząc kaptura na głowę wiec tak naprawdę jest z 10cm zapasu :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiedzialam, ze dzisiejsza pobudka przed 6 rano tak sie skonczy zjedlismy obiad i nawet nie wiem kiedy oboje odjechalismy w kraine snow
Biedne to nasze dziecko bedzie jak rodzice tak latwo zapadaja w sen zimowy haha

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Ja juz tez myslalam, ze wszystko mam, ale jak widac ja nawet nie wiem co do konca powinnam miec... po co mi szare mydło? I czy ten zestaw do irygacji po porodzie jest konieczny??


a8doqqmz725nh9h0.png
Ja mam tantum rosa ale ja np tego nie uzywalam po poprzednich porodach, mylam sie szarym mydlem tak po prostu i nic sie nie dzialo

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kupiłam w rossmannie biały jeleń żel pod prysznic hipoalergiczny bo właśnie slyszalam,że zalecają ich używać po porodzie. A mam też mały żel do higieny intymnej z ziaji bo je lubię i kupiłam sobie taki mały do szpitala. Myślicie, że takiego można używać do podmywania po porodzie? Czy wszystko tym jeleniem?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry