reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Wiecie co ja moze i glupia jestem ale wcale nie mysle o tym, ze ktos mialby do nas przyjechac i n pomagac... Nawet nie wiem w czym
Wiem optymistka ze mnie ale luby ciagle zapewnia, ze bedzie mi pomagal tym bardziej, ze urlop zostawil specjalnie pod porod i z kierownikiem ma ugadane, ze moze go przesunac a ja jakas taka spokojna jestem wiem, ze na poczatku bedzie kongo no ale kurcze kiedys kobiety rodzily na pole szly robic i dawaly rade z praniem pieluch tetrowych to dlaczego my w dzisiejszych czasach mamy sobie nie dac rady ? Chlopow zagonic do pomocy i tyle w temacie ;)
U mojej siostry jest teraz ogrom rąk do pomocy. dla mnie to szok ja sama wszystko przy dzieciach robiłam

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Ja nie odliczam dni, nie mam jeszcze torby szpitalnej, ubranka nie poprane, nie uprasowane... Ja nie wiem...

Wróciłam z wizyty, młody ma 1655g.
Spory chlopak.
Termin z USG przesunięty na 30 listopad ....
Mam 29tydz 2 dzień, a młode wielkie na 31tydz4 dzień. Gin już zapowiedział że będzie grubo ponad 3500g przy porodzie.
I będzie długi więc pewnie brata przegoni :)
Przytylam 2 kg od ostatniej wizyty.
Próbował robić 4d, ale buźkę miał wtulona w łożysko i jest mega niewyraźne, za to w 2d piękny profil i usteczka i nosek z przodu było widać oooooooch :)
No i glowa od wczoraj w dół hura!!!!!
:)

Normalnie rozczulilam się !!!! :D
Te nasze fasolaki z 3 cm tak urosły :*
 
A wiecie, ze ja dalej apetytu nie mam ?
Przez ostatni miesiac przytylam 1kg ! Nie czuje potrzeby zeby jesc ... Jak jestem glodna jem i tyle w temacie slodycze dalej mnie nie ciagna ... Zaczelam ostatnio pic soki jednodniowe codziennie
to ja tak mialam jak jeszcze pracowalam i dwa tygdnie temu juz bedac w domu nie moglam jesc, tak od tygodnia zre na potege, mam dopiero 5 kg na plusie, na ostatnim usg wyszlo, ze przez ostatnie 3 tygodnie tylko 1 kg przytylam
 
Ja nie odliczam dni, nie mam jeszcze torby szpitalnej, ubranka nie poprane, nie uprasowane... Ja nie wiem...

Wróciłam z wizyty, młody ma 1655g.
Spory chlopak.
Termin z USG przesunięty na 30 listopad ....
Mam 29tydz 2 dzień, a młode wielkie na 31tydz4 dzień. Gin już zapowiedział że będzie grubo ponad 3500g przy porodzie.
I będzie długi więc pewnie brata przegoni :)
Przytylam 2 kg od ostatniej wizyty.
Próbował robić 4d, ale buźkę miał wtulona w łożysko i jest mega niewyraźne, za to w 2d piękny profil i usteczka i nosek z przodu było widać oooooooch :)
No i glowa od wczoraj w dół hura!!!!!
:)

Normalnie rozczulilam się !!!! :D
Te nasze fasolaki z 3 cm tak urosły :*
ja czuje, ze moj maluski bedzie, no ale to sie okaze przy porodzie, bo ja se moge spekulowac :D
 
Lux luzik :)
Ale zimnego rosołu był nie przetrawila brrrr...

Ja jestem 14 kg na plusie... Zrzucić zrzuce, ćwiczyć nie mogę bo spojenie łonowe boli przy szybszym chodzeniu :(
Gin badal mi dzisiaj i na szczęście mocno się nie rozchodzi, ale powiedział że przy porodzie może sporo się rozszerzyć.
Nie szkodzi bo mam wąską dupę :D i trochę bioder się przyda hihihi
 
reklama
Ja odliczam, choc tez niewiele mam. Ale boje sie troche wiecie czego.. nie samego porodu, ale jakos nie moge przebolec naciecia krocza. Ciagle o tym czytam, ze to barbarzynstwo i ze odpowiada peknieciu drugiego stopnia. Jakos nie moge sobie wyobrazic, ze cos takiego mogloby mnie spotkac. Myslicie, ze to nadal jest wykonywane masowo czy tylko w uzasadnionych przypadkach? Niedlugo zaczynam szkole rodzenia, porozmawiam jeszcze z poloznymi, ale powiem wam, ze az mnie ciarki przechodza jak o tym mysle.....
 
Do góry