reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

@Antiope dziewczyny proszą o modlitwę na grupie naturalnie po cesarce

cb7wugpju04jz4q8.png
Będę zaciskać kciuki. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego.
 
reklama
Witam wszystkie grudniowe mamy, podczytuje was juz od baaaardzo dawna i w koncu postanowilam dolaczyc [emoji1]
Nazywam sie Majka, spodziewam sie dziewczynki, termin na 23 grudnia. Patrzac na wasze zakupowe szalenstwa, z wyprawka jestem daleko w polu, tym bardziej ze kompletnie zielona w temacie, bo to moje pierwsze dziecko [emoji23][emoji23][emoji23]
witam nowa kolezanke :)
 
@elifit oby jednak wszystko skończyło się dobrze...

A u mnie przedweselna nerwówka. Co prawda wszystko co trzeba już jest, kreacje, dodatki, dzisiaj dokupione pantofelki dla Asi ale czwartek i piątek będą nerwowe. W czwartek pakowanie a mąż po południu znika na parę godzin na strzelanie - no ale przynajmniej prezent imieninowy będę miała z głowy;) W piątek rano do lekarza, jako dodatkowa pacjentka więc nie wiem o której mnie przyjmie, muszę przedłużyć zwolnienie a potem dostarczyć je do pracy a potem na dworzec... Nie wiem o której to pozałatwiam więc nie możemy kupić biletu z wyprzedzeniem i dopiero w ostatniej chwili będziemy wiedzieć o której przyjedziemy...
Na szczęście jest światełko w tunelu dzidziusiowuych przygotowań. Udało mi się opróżnić jedną szufladę w komodzie, wyprałam też kilka ciuszków (ostatnie lidlowe zakupy). Tymczasowo dostawilismy lozeczko do lozka i zobaczylismy jak to wygląda - no fajnie, zostanie całkiem sporo miejsca do zabawy dla małej, tyle że muszę pozbyć się szafki nocnej a zamiast niej zrobić jakąś półkę nad łóżeczkiem.
 
Ja też ostatnio mam wiecznego doła... wizja tego, że moja Malutka może być chora, upośledzona, czy tylko słabiej się rozwijać od innych dzieci mnie dobija. Do tego mąż ze swoją zszytą ręką i cukrzyca ciążowa, przez którą mnie lekarz szpitalem nastraszył. Tego jest chyba za dużo jak na jedną osobę :/
Aniu, pewnie ostatecznie wszystko dobrze będzie, musimy pozytywnie myśleć. Z cukrzycą damy radę!! Ja od 14tyg daję. Tonie dramat....
Dziś na usg okazało się, ze moja dzidzia ma niedowagę. Czuję, że nadrobi. Z malutką też musi być ok. Dobrej nocy dziewczyny :*
 
Mnie wlasnie koleżanka poleciła sekretne życie zwierzaków domowych [emoji16] juz trzeci raz mi o tym mówi, wiec chyba muszę obejrzeć w koncu

Link do: Sekretne życie zwierzaków domowych (2016) Napisy PL HD 720p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ogladalam z pasierbem. nie moja grupa wiekowa:)
Dziewczyny czy kompletujecie juz wyprawke do szpitala? Moze juz cos zamawialyscie tj. Koszule itp? Nie mam pojecia jakie kupic :D
ja mam 3 rodzaje koszul: na ramiaczkach (dostalam od przyjaciolki) - mysle ze po porodzie bedzie najlepsza bo bez kombinacji sie piers da wyjac, z rekawkami odpinana na guziki (troche za krotka ale lepiej czysta i krotka niz przepocona) - dostalam 3 sztuki od kolezanki, z rekawem 3/4 odpinana gora z biedronki (moze za ciepla ale fajna bo dluga za kolana) - mam zamiar ja oszczedzac i potem w domu uzywac.
ogolnie dla siebie juz wyprawke mam. dla dziecka polowicznie (np. mam tylko z 10 pampersow 1 od kolezanki) ale licze na baby shower a reszte da sie w trymiga dokupic wrazie co. no chyba nagle rossmannow i aptek nie zamkna?
Czarownica, w takim razie gratuluje wyników. Swietuj, swietuj.
Wiecie co dziewczynki, niedlugo czeka mnie chyba dosc stresujaca rozmowa z tesciami. Otóż od slubu mieszkamy z tesciami to juz dwa lata sa bardzo fajni nie moge powiedziec o nich zlego slowa choc czasem wkurzaja wiadomo jak wszyscy :) ale jednak nie czuje sie tu do konca swobodnie. Moj tesc jest teraz za granica, moja tesciowa wraca z pracy o godz 17/18, siostra meza ma w tym roku mature wiec szkola a ja tu siedze sama. Wymyslilam ostatnio, ze po porodzie chcialabym sie przeprowadzic do moich rodzicow na jakies dwa miesiace, poniewaz moi rodzice maja tunele z warzywami a wiadomo w zime nic nie rosnie wiec caly czas sa w domu i mialabym ogromna pomoc z ich strony. Maz sie zgodzil, tylko teraz ta rozmowa z tesciami. mam nadzieje ze mnie zrozumieja ze nie chce siedziec sama z Franiem po porodzie, tym bardziej ze to Nasze pierwsze dziecko i raczej bede potrzebowala pomocy.
Karolina, sprawa dosyc oczywista. Ja bym wcale nie pytala o nic tesciow ale ty jestes grzeczna to pytasz... no ale to chyba raczej kurtuazyjnie?:))) przedstaw im to jako "zalete" ze na pewno bedziesz w pierwszych tyg potrzebowala sporo pomocy i nie chcesz ich obciazac widzac jak ciezko pracuja/ucza sie/etc:))) moj ulubiony sposob zalatwiania spraw:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
ogladalam z pasierbem. nie moja grupa wiekowa:)

ja mam 3 rodzaje koszul: na ramiaczkach (dostalam od przyjaciolki) - mysle ze po porodzie bedzie najlepsza bo bez kombinacji sie piers da wyjac, z rekawkami odpinana na guziki (troche za krotka ale lepiej czysta i krotka niz przepocona) - dostalam 3 sztuki od kolezanki, z rekawem 3/4 odpinana gora z biedronki (moze za ciepla ale fajna bo dluga za kolana) - mam zamiar ja oszczedzac i potem w domu uzywac.
ogolnie dla siebie juz wyprawke mam. dla dziecka polowicznie (np. mam tylko z 10 pampersow 1 od kolezanki) ale licze na baby shower a reszte da sie w trymiga dokupic wrazie co. no chyba nagle rossmannow i aptek nie zamkna?

Karolina, sprawa dosyc oczywista. Ja bym wcale nie pytala o nic tesciow ale ty jestes grzeczna to pytasz... no ale to chyba raczej kurtuazyjnie?:))) przedstaw im to jako "zalete" ze na pewno bedziesz w pierwszych tyg potrzebowala sporo pomocy i nie chcesz ich obciazac widzac jak ciezko pracuja/ucza sie/etc:))) moj ulubiony sposob zalatwiania spraw:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

O widzisz a miałam nadzieje, ze z ta bajka to tak jak z wiekszością teraz - niby dla dzieci, a miedzy wierszami dla dorosłych [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, macie jakies sposoby na skurcze lydek i stop? Codziennie w nocy oprocz dwoch wizyt w toalecie, wstaje ze dwa razy ze skurczami [emoji21] Praca w pozycji siedzacej jednak daje sie we znaki. Pomidorowa dieta jak na razie niezbyt pomaga [emoji13]
 
Dziewczyny, macie jakies sposoby na skurcze lydek i stop? Codziennie w nocy oprocz dwoch wizyt w toalecie, wstaje ze dwa razy ze skurczami [emoji21] Praca w pozycji siedzacej jednak daje sie we znaki. Pomidorowa dieta jak na razie niezbyt pomaga [emoji13]

Chyba magnez i potas najlepiej suplementowac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry