reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
A ja wczoraj złapałam jakiegoś doła... Pobolewa mnie kość łonowa raz bardziej raz mniej i tak się martwię czy to nie rozejście... :( w poniedziałek mam usg to poproszę lekarza żeby to sprawdził :(
Karelka nie pomoge, mnie na szczescie nic nie boli procz lewego biodra czasami z ktorym od zawsze mialam problemy mam nadzieje, ze sie to w rwe kulszowa nie zamieni najgorzej jak sie wiecej poschylam w ciagu dnia to na drugi dzien po nocy juz mnie boli ... Moze sprobuj lezec z nogami wyzej ?
 
mnie juz pali caluski dzien, ale w nocy to jest hardkor
Dzisiaj w nocy obudzilam sie na siku i mialam twardy brzuch ... Ale u mnie to z nerwow tez sie robi mama mi wczoraj rozrywke zapewnila bo po co ma byc wszystko super skoro mozna namieszac glupim gadaniem, hitem byl tekst, ze nie powinnam sprzatac w ciazy !
 
Dzisiaj w nocy obudzilam sie na siku i mialam twardy brzuch ... Ale u mnie to z nerwow tez sie robi mama mi wczoraj rozrywke zapewnila bo po co ma byc wszystko super skoro mozna namieszac glupim gadaniem, hitem byl tekst, ze nie powinnam sprzatac w ciazy !
no lez i nic nie rob, ja codziennie gotuje, piore, sprzatam i jakos nic zlego sie nie dzieje, po co inni z boku sie odzywaja i komentuja? ja sie pytam, po co?
 
A ja przeżyłam noc grozy. Jeszcze tak złe nie było br. Sama sobie winnam. Miałam sen o " grzybach" i jak maz wrócił z wc powiększony to nie wytrzymałam. "Poprzytulalismy sie" i sama nie wiem czy skurcze były juz przed czy sie po tym zaczęły, alebyly co minutę. Zaczynały sie we wloskach i przechodziły pod zebra, ze aż cieżko było oddychać a do tej pory były niewiele za pępek. Czyli te to były jak porodowe. Nospy, magnez i prysznic pomogły, ale teraz jestem obolała jak po siłowni. Dalej są ale zadziej jutro wizyta i sie boje.
 
U mnie wczoraj była babcia i mama i tez były teksty typu: nie powinnaś chodzić po domu bez skarpetek, powinnaś siadać bardziej wyprostowana, oj coś mało masz tych kopniakow, oj czy napewno nie kłamiesz ze masz dobre wyniki? Maj gaddddddd.... ale wiem,że to z troski... tylko mam czasami wrażenie, że one zapomniały jak same w ciazy były i jestem pewna,że robiły coś więcej oprócz leżenia i pachnienia [emoji6]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wczoraj była babcia i mama i tez były teksty typu: nie powinnaś chodzić po domu bez skarpetek, powinnaś siadać bardziej wyprostowana, oj coś mało masz tych kopniakow, oj czy napewno nie kłamiesz ze masz dobre wyniki? Maj gaddddddd.... ale wiem,że to z troski... tylko mam czasami wrażenie, że one zapomniały jak same w ciazy były i jestem pewna,że robiły coś więcej oprócz leżenia i pachnienia [emoji6]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze uslyszalam ze nie powinnam z psami na spacery chodzic nosz kurde a pozniej jak mam urodzic to dziecko jak bede miala zero ruchu dotlenic tez sie musze nie biegam maratonow spaceruje spokojniej niz wczesniej nie mam komplikacji w ciazy czyli wszystko ok sama polozna na szkole rodzenia powiedziala, ze mamy starac sie spacerowac minimum 20min dziennie ...
 
@karelka znajoma ma rozejście i ją boli cały czas. Ja też mam zamiar wspomnieć lekarzowi choć mnie boli głównie wieczorem i rano po odpoczynku. Za dnia nie czuję bólu.

Dzień dobry

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Do góry