reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Trytytka no właśnie czytałam zet mało kto podolal temu zadaniu przy tych dużych materacach i faktycznie też mam pralkę duża bo na 9kg ale jak to zamoknie to jeszcze bęben urwie Dam sobie spokój

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
A jaki model tych materacy?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
O jezu na prawde nie mam pojecia. My łóżko doatalismy na nowe mieszkanie od ciotki i ona kupowała. One wyglądają w ten sposob ze odsuwa sie dookoła materaca zamek zdejmuje ten caly material a w srodku jeat gąbka.

Anio masz zdjecie moich wynikow. Ale to sa z krwi i sa niższe niz z palca. To raz. A dwa ze nie ma co sie nimi sugerowac bo u mnie zaczyna sie od cukrow na czczo a potem im wyzej w ciazy jestem tym wyzej mi cukier leci.

W pierwszej ciazy mialam na czczo. 106 po 1 h 208 a po dwoch 153 bodajże.

1474376489380.jpg



 

Załączniki

  • 1474376489380.jpg
    1474376489380.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 298
Podzieliłam twój stan, ja też popłakałam w obecności męża, że jestem zmęczona ciążą i komplikacjami, że świat się sprowadził do mojego brzucha, pilnowania cukru, ciśnienia itd. a ja sama gdzieś się zgubiłam. Nie tworzę, nic nie robię z myślą o sobie i żyję w lęku, który sama podkręcam... :(
Może to też taki dzień, zmęczenie chorobą, krwią z nosa i temp 36.
Mam nadzieję, że masz dziś lepszy nastrój? Ja stes przez usg.
Miłego dnia......
Ja też ostatnio mam wiecznego doła... wizja tego, że moja Malutka może być chora, upośledzona, czy tylko słabiej się rozwijać od innych dzieci mnie dobija. Do tego mąż ze swoją zszytą ręką i cukrzyca ciążowa, przez którą mnie lekarz szpitalem nastraszył. Tego jest chyba za dużo jak na jedną osobę :/
 
Dziewczyny, właśnie sprawdzilam wyniki w necie glukozy i kicha chyba :( z tego co spr w necie to nie wygląda to za dobrze :( myślicie, ze to będzie do powtórki czy raczej już wizyta u diabetologa ?
Na czczo - 83,7
Po 1h - 179,4
Po 2h - 148,8
U mnie jest wyżej jeszcze niestety... mam całkowity zakaz spożywania cukru, soczków i słodyczy. Za tydzień kolejne badania, ale już po śniadaniu i zobaczymy co dalej :/
 
Dziewczyny, a ja dziś przekroczyłam magiczną 30-tkę! Ehh kiedy to zleciało nie wiem... Ale nie czuję się starsza niż wczoraj ;) ślę uśmiech wszystkim chorującym i smutnym :)
Wszystkiego cudownego!!!!!

⚘[emoji255][emoji257][emoji509][emoji510][emoji512][emoji512][emoji513][emoji511][emoji485][emoji483][emoji484][emoji482]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jezu na prawde nie mam pojecia. My łóżko doatalismy na nowe mieszkanie od ciotki i ona kupowała. One wyglądają w ten sposob ze odsuwa sie dookoła materaca zamek zdejmuje ten caly material a w srodku jeat gąbka.

Anio masz zdjecie moich wynikow. Ale to sa z krwi i sa niższe niz z palca. To raz. A dwa ze nie ma co sie nimi sugerowac bo u mnie zaczyna sie od cukrow na czczo a potem im wyzej w ciazy jestem tym wyzej mi cukier leci.

W pierwszej ciazy mialam na czczo. 106 po 1 h 208 a po dwoch 153 bodajże.

Zobacz załącznik 773967


U Ciebie w normie ta glukoza wszędzie, jak widzę? A w pierwszej ciąży co zrobili z takimi wynikami? Samą dietą Ci się udało zbić te wyniki?
Mi lekarz powiedział, że "jeszcze nie jest tak źle", ale jeśli w przyszłym tygodniu wyniki również będą złe, to coś wspomniał o szpitalu w Gdańsku! Kurde, gdzie ja do Gdańska... :o
 
Dzień dobry :)
Pytanie mam do tych, które miały podwyższone wyniki obciążenia glukozą - jakie dokładnie miałyście wyniki? Dużo odbiegały od normy? Co zlecił dalej lekarz?
Ja właśnie wróciłam z wizyty na NFZ... oczywiście na moje pytania o zmiany w główce małej usłyszałam, że USG mi przysługuje dopiero w 32 tygodniu, a jeśli chciałabym szybciej i na dobrym sprzęcie, to mogę się do niego umówić prywatnie. Grrr! Najgorsze jest to, że naprawdę to rozważam, by mieć przynajmniej dwie różne opinie zanim zacznę działać dalej. No i czeka mnie dieta. Zero cukru.
Jakby tego wszystkiego było mało, mój mąż był na szyciu ręki na SORze dzisiaj, bo miał wypadek w pracy, a że uparta z niego bestia, to nawet o zwolnienie nie zapytał i chce twardo chodzić do pracy i na poligon jechać w przyszłym tygodniu. No sił mi brak na tego chłopa. Aż się przestraszyłam, że z tego wszystkiego mi ciśnienie skoczy za bardzo i jeszcze mnie do szpitala wyślą przez to, bo przecież tak lubią robić właśnie. Ech... co za dzień!

O widzę żona żołnierza [emoji6] witam w klubie tylko mojego nie na poligon, a do stanów na szkolenie na 3 miesiace wysłali także wiesz...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry