reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

aneta_ck ;) Dziękuję za wezwanie do stawienia się na forum :) hehe...
Problem w tym, że jakoś powiadomienia z tego wątku wcale mi nie przychodzą, z innych tak a z tego nie, choć mam je w "obserwowanych forach". Więc znów po przerwie jestem z Wami, z czego się bardzo cieszę!
Doktor mówi, że nawet jeśli teraz by się urodziła malutka ma szanse na przeżycie... Niech zaczeka choć jeszcze ze dwa miesiące!
U mnie obawy przed porodem bo CC sie szykuje od poczatku z powodu miesniaka, ktory stoi na drodze dzidziuchowi :( No i następny problem, bo doktor zastanawia sie czy usuwac miesniaka podczas porodu (co moze wiazac sie z usunieciem macicy) czy nie! Jesli tak, to bedzie to dosc powazna operacja ;(
Ja bym tego nie chciala, spedza mi to sen z powiek. Doktor ostatnio powiedzial, ze chcialby to zrobic w odstepie po porodzie,,,, ale jeśli sytuacja bedzie wymagala usuniecia to trzeba bedzie to robic ad hoc.
Termin na CC to 1 grudnia... ale doktor juz wydał mi dokumenty, jesli zlapią mnie teraz skurcze lub odejdą wody... :(
Więc pewnie to ja bede pierwszą z forum, która urodzi.

Dziewczynki ile przybrałyscie na wadze? Doktor mowił, że im wiecej ciąż tym coraz to wiekszy sie ma brzuch? Niby u mnie sie zgadzaloby bo w 1 ciazy przytylam 7 kg a w drugiej juz 14, a teraz jestem dopiero deczko za polową a juz 10 kg dodało się :( A jak u was? U mnie wszytko w brzuch idzie i w staniki ;) w pupę i nogi nic nie poszło... i tym sie pocieszam.

Pozdrawiam!!
Trzymam kciuki aby malutki siedziala jak naJdluzej.

Co do kg .
U nas 25 tydzien.
Start 57 kg .
teraz 64 kg.
Przytylam 7 kg ale np z rana mam 6 kg tylko.
W pierwszej ciazy z Patrykiem mialam 9 kg .no ale ciaza niedonoszona 33 tydzien ciazy.
W drugiej ciazy z Filipem gestoza no I 24 kg Przytylam ciaza rozwiązana w 35/36 tyg .

Teraz mam narazie + 7 kg .na tym etapie z Filipem juz mialam +10 kg .


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kobietki. Ja dzisiaj trochę pochodziłam po sklepach, pooglądałam wózki a teraz czekam aż mi się obiadek zrobi, jestem mega głodna:p
Aneta nie martw się na zapas, też miałam problemy z szyjką, ale wszystko się unormowało i tak jest do tej pory, życzę żeby i u Ciebie tak było.
Miłego dzionka wszystkim

Ja wczoraj zrobiłam tartę z porem, pieczarkami i pomidorem wiec mialam obiad na dwa dni [emoji4] wystarczyło odgrzać i tyle <cwaniak> [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joshi no właśnie ciesz się że chociaż cycki masz [emoji23] [emoji23]

cb7wugpju04jz4q8.png
No teraz mam fajnego [emoji41][emoji41][emoji41]
Przed ciaza to miseczka A w porywach do duzego A .[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aneta_ck Kochana Ty sie teraz nie stresuj bo to tylko pogorszy sytuacje, nozki w gore i zaciskamy :*

Zainspirowalyscie mnie do wskoczenia na wage i zmierzenia sie iii...
+ 7kg wnosze na wage i obwod w pasie na starcie byl 64cm a teraz 87cm.
Pocieszam sie, ze wszystko idzie w brzuszek bo spodnie dalej w tym samym rozmiarze co przed ciaza.

Rwa kulszowa nie ma nade mna litosci, nie wyspalam sie przez nia bo kazdy ruch mnie wybudzal i teraz tez chodze polamana :/ Mimo wszystko staram sie byc pozytywna, bo ostatnie dni bylam hiper maruda i az szkoda mi osob w moim otoczeniu :p

Lece malowac lozeczko, troche mnie to odstresuje :)
 
Ja wczoraj zrobiłam tartę z porem, pieczarkami i pomidorem wiec mialam obiad na dwa dni [emoji4] wystarczyło odgrzać i tyle <cwaniak> [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No i takie obiady są najlepsze, czasem trzeba odpocząć od garów ;) U mnie dzisiaj pieczona pierś z kurczaka z cukinią nafaszerowana serem, zaraz będę wcinać, bo malutka sie już domaga;)
 
bylam chwile w sklepie, potem odebralam bratowej corke i pojechalismy na obiad do miasta a teraz jestem juz z domku i robie obiad dla Tomka, bo ja chyba juz nic nie zjem
 
@aneta_ck Kochana Ty sie teraz nie stresuj bo to tylko pogorszy sytuacje, nozki w gore i zaciskamy :*

Zainspirowalyscie mnie do wskoczenia na wage i zmierzenia sie iii...
+ 7kg wnosze na wage i obwod w pasie na starcie byl 64cm a teraz 87cm.
Pocieszam sie, ze wszystko idzie w brzuszek bo spodnie dalej w tym samym rozmiarze co przed ciaza.

Rwa kulszowa nie ma nade mna litosci, nie wyspalam sie przez nia bo kazdy ruch mnie wybudzal i teraz tez chodze polamana :/ Mimo wszystko staram sie byc pozytywna, bo ostatnie dni bylam hiper maruda i az szkoda mi osob w moim otoczeniu :p

Lece malowac lozeczko, troche mnie to odstresuje :)
u mnie nadal ledwo 4 kg na plusie
 
Ok jestem po ktg. Zbadał mnie na fotelu i szyjka jest miękka:( co tydzien kontrola teraz mnie czeka. Jeszcze pech mam ze ma tydzien urlopu i musze na zastepstwo jechać do innego lekarza. Mam miec tam ktg i usg. No i doła mam znowu. Boze jeszcze trochę zeby wytrzymac :( mam lekką zalamke dzis. Jade pos synka bo musi sie w domu wyapac przed osteopata



Ty to się biedna nastresujesz. Ale spokojnie, tak jak piszą dziewczyny, szyjka lubi płatać figle i za chwilę może się okazać, że wszystko się unormowało i jest ok :J

U mnie 8 kg na plusie. Ech… Ja chyba puchnę od powietrza ;)
 
reklama
Do góry