reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
hej, w ciagu dnia nie mialam kiedy napisac, bo zawzielam sie, ze ze zrobie inwenture, mialam isc w srode na l4, ale pojde do piatku do pracy,dwa dni roznicy nie robia mi :) a robie tak, poniewaz pewna cudowna instytucja moze sie dowalic, ze co do dnia po skonczeniu danej umowy ide na l4, w poniedzialek i wtorek za tydzien pojade do pracy na 2-3 godzinki jak sie wyspie a w przyszla srode jade po l4 :D takze bajka!!!
 
Ja z kolei od wczoraj jakoś tak wyjątkowo słabo czuję ruchy Malutkiej... Dzisiaj właściwie wcale nie dawała mi się we znaki, jedynie delikatne bulgotanie na dole brzucha. Staram się jednak nie panikować. Zaraz pójdę się położyć i zobaczę czy się rozbryka. Jeśli nie, to będę się wyciszała do skutku.
Dokładnie Zjedz coś słodkiego. Daj znać
 
hej, w ciagu dnia nie mialam kiedy napisac, bo zawzielam sie, ze ze zrobie inwenture, mialam isc w srode na l4, ale pojde do piatku do pracy,dwa dni roznicy nie robia mi :) a robie tak, poniewaz pewna cudowna instytucja moze sie dowalic, ze co do dnia po skonczeniu danej umowy ide na l4, w poniedzialek i wtorek za tydzien pojade do pracy na 2-3 godzinki jak sie wyspie a w przyszla srode jade po l4 :D takze bajka!!!
No to sobie odpoczniesz!!! Super!!!!!
 
hej, w ciagu dnia nie mialam kiedy napisac, bo zawzielam sie, ze ze zrobie inwenture, mialam isc w srode na l4, ale pojde do piatku do pracy,dwa dni roznicy nie robia mi :) a robie tak, poniewaz pewna cudowna instytucja moze sie dowalic, ze co do dnia po skonczeniu danej umowy ide na l4, w poniedzialek i wtorek za tydzien pojade do pracy na 2-3 godzinki jak sie wyspie a w przyszla srode jade po l4 :D takze bajka!!!

Wlasnie tak sobie myslalam, ze cos cały dzien sie nie odzywasz [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde wy tu szalejecie z wyprawkami a ja jeszcze nie mam nic i jakoś w ogóle o tym nie myślę Wydaje mi się że mam tyle czasu że jak wezmę się za to pod koniec października to hohoho No ale większość rzeczy mam po córce więc bez spiecia Choć dla niej wyprawkę też szykowalam w 8mc ciąży Zależy co kogo uspokaja Ja zawsze na wszystko mam czas :p
 
reklama
Leżę i leżę, raz na boku, raz na plecach i poczułam delikatne ruchy tylko raz. Mam nadzieję, że po prostu Mała śpi , odpoczywa czy cokolwiek i zacznie broić wieczorem... jeśli nie, to będę kombinować jak do szpitala dojechać i co powiedzieć na IP.
 
Do góry