reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

A mi sie wydaje, se kazdy trymestr powinie skonczyc sie w dniu terminu porodu, czyli jak teraz mam termin 5 grudnia, to 5 wrzesnia skoncze drugi trymestr i zaczne nastepny. A teraz mam skonczony 26 tydzien, czyli Pô zakonczeniu 27 dopiero zaczne 3 trymestr.
 
reklama
..

U nas też by się taki dzień wolnego przydał....

Było święto 15 go w pn ;)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
A mi sie wydaje, se kazdy trymestr powinie skonczyc sie w dniu terminu porodu, czyli jak teraz mam termin 5 grudnia, to 5 wrzesnia skoncze drugi trymestr i zaczne nastepny. A teraz mam skonczony 26 tydzien, czyli Pô zakonczeniu 27 dopiero zaczne 3 trymestr.
I wtedy każdy trymestr ma ok 13 tyg 3 dni? Dobry sposób. To 5go ja też trzeci trymestr zaczynam

cb7wugpju04jz4q8.png
 
A ja mam lekkie skurcze. Zaczelo sie od bolu brzucha.. Czuje ruchy malucha, skurcze nie sa czeste i sa delikatne.. Zjadlam no spe i teraz na chwile postanowilam pochodzic czy przejdzie.. zaraz znow poleze i tak na zmiane. Nie nasilaja sie, ale tez poki co nie przechodza.. Masakra, i pomyslec ze bedzie juz tak do konca.. ja sie modle zeby jeszcze minimum 5 tygodni wytrzymac..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z kolei od wczoraj jakoś tak wyjątkowo słabo czuję ruchy Malutkiej... Dzisiaj właściwie wcale nie dawała mi się we znaki, jedynie delikatne bulgotanie na dole brzucha. Staram się jednak nie panikować. Zaraz pójdę się położyć i zobaczę czy się rozbryka. Jeśli nie, to będę się wyciszała do skutku.
 
reklama
Ja z kolei od wczoraj jakoś tak wyjątkowo słabo czuję ruchy Malutkiej... Dzisiaj właściwie wcale nie dawała mi się we znaki, jedynie delikatne bulgotanie na dole brzucha. Staram się jednak nie panikować. Zaraz pójdę się położyć i zobaczę czy się rozbryka. Jeśli nie, to będę się wyciszała do skutku.
Zjedz coś słodkiego i poleż na wznak :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Do góry