reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Pokarm Ci zaczął wypływać w ciąży z Maluszkami tak szybko? Kurcze, bo ja się martwić zaczynam teraz tymi plamami na koszuli po nocy... :/

Te plamy to nic innego jak siara i to jest całkowicie naturalne [emoji846] lekko żółte zabarwienie ma czasami nawet mocno żółte [emoji846] nie ma sie w ogole czym przejmować [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Te plamy to nic innego jak siara i to jest całkowicie naturalne [emoji846] lekko żółte zabarwienie ma czasami nawet mocno żółte [emoji846] nie ma sie w ogole czym przejmować [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moje jest... bezbarwne raczej. Ewentualnie białe drobne plamki są na tych większych plamach. Może są lekko żółtawe... trudno powiedzieć.
 
Dziewczyny od dzisiaj jestem na L4:) Rano byłam na wizycie u mojego lekarza z pierwszej ciąży i było super, wiem, że już do końca będę u niego i pamiętał mnie i w ogóle ze zwolnieniem nie było żanego problemu. Potem byłam w pracy "na chwilę" pozamykać różne sprawy i zdać sprzęt, ale i tak ze 4 godziny to zajęło...
Niestety przed wizytą się strasznie stresowałam nie wiem czemu i pół nocy nie spałam i idzisiaj jestem nieprzytomna. Ale wreszcie będę mogla odespać. No a zaraz wyciągam walizkę i zaczynam pakować a w niedzielę rano ruszamy nad morze:)
 
Dodałam wątek na temat spotkania w Ustce, więc jak akurat któraś z Was będzie miała czas w przyszłym tygodniu ew. parę dni później to dajcie tam znać.
 
rodzice akurat tu niie winią mama chce kupowac ubranka spoko. To siostry napdają mnie że po co kupować skoro one mają albo po co nowe jak jest tańsze używane. Moj ojciec to nawet sie zaoferował że kupi łóżeczko dla małej jakie ja chce itp. I a presja że po co to drogie krde same mądre bo rodziły dzieci z 5 lat temu kiedy wszytsko było tańsze i niiie miały nikogo strszego porócz matek to pomocy. A mi to każda tyllko te durne rady daje. wkurza mnie to. Bo gdyby mogły to by przywiązały mi sznurki do rąk i mną sterowały jak kukiełką bo ja nie wiem i nie umiem....
Ale dorosla jestes?:) siostry mialy wszystko nowe a tobie wciskaja uzywane? popieram anio0: przytakuj wszystkim, kupuj normalnie co masz ochote i rodzice tak samo a od siostrzyczek wez co daja tylko spytaj czy na pewno nie chca zeby im cos oddac a potem zrob duza wyprzedaz na allegro:))) i za zrobione pieniadze kup wiecej nowych ciuszkow:))) wszyscy beda zadowoleni... aha i nie mow ze miseczka duze C to problem... obecnie mam E i czuje ze to nie jest ostatnie slowo:)
To prawda, ja ostatnio zamówiłam wszystkie higieniczne artykuły do porodu, proszki do prania, zeby przygotować wyprawkę i kilka innych pierdulek i 300 zł to tak lekka ręka poszło.... Podobnie jak zamawiałam ostatnio przewijak na komodę, prześcieradła do łóżeczka i gondoli, podkłady nieprzemakalne, jakiś organizer na rzeczy do przewijania i rożek i kolejne 300 zł poszło... Nie wspominając ile poszło na fotelik i wózek. Jakieś kocyki, ręczniki i inne materacyki i śpiworki do spania i zimowy do fotelika. Za ubranka sie jeszcze nawet nie brałam cholerka. Wybiorę sie po prostu do H&Mu skorzystam z tej promocji, ale to juz po wypłacie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
gdzie zamowilas higiniczne artykuly? podaj mi leniuszkowi link:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ale dorosla jestes?:) siostry mialy wszystko nowe a tobie wciskaja uzywane? popieram anio0: przytakuj wszystkim, kupuj normalnie co masz ochote i rodzice tak samo a od siostrzyczek wez co daja tylko spytaj czy na pewno nie chca zeby im cos oddac a potem zrob duza wyprzedaz na allegro:))) i za zrobione pieniadze kup wiecej nowych ciuszkow:))) wszyscy beda zadowoleni... aha i nie mow ze miseczka duze C to problem... obecnie mam E i czuje ze to nie jest ostatnie slowo:)

gdzie zamowilas higiniczne artykuly? podaj mi leniuszkowi link:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Wiesz co znalazłam świetna stronę, maja tam wszystko i w fajnych cenach [emoji4]

Link do: Dbamy o mamy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co znalazłam świetna stronę, maja tam wszystko i w fajnych cenach [emoji4]

Link do: Dbamy o mamy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dziekuje Ci dobra kobieto!:)

apropos jeszcze uzywek doznalam dzis olsnienia ze wiekszosc rzeczy da sie "odswiezyc" np. do fotelika samochodowego po starszej kuzynce mozna dokupic pokrowiec i to jeszcze ze spiworkiem i fotelik jak nowy Link do: pokrowiec na fotelik samochodowy - Szukaj w Google oczywiscie na lato sa bambusowe sliczne opcje.

zakochalam sie ogolnie we wzorku w łapacze snow i to chyba bedzie moj motyw przewodni dla Zosi Link do: tkanina łapacze snów - Szukaj w Google
sorry ze nie w wyprawkowym:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
dziekuje Ci dobra kobieto!:)

apropos jeszcze uzywek doznalam dzis olsnienia ze wiekszosc rzeczy da sie "odswiezyc" np. do fotelika samochodowego po starszej kuzynce mozna dokupic pokrowiec i to jeszcze ze spiworkiem i fotelik jak nowy Link do: pokrowiec na fotelik samochodowy - Szukaj w Google oczywiscie na lato sa bambusowe sliczne opcje.

zakochalam sie ogolnie we wzorku w łapacze snow i to chyba bedzie moj motyw przewodni dla Zosi Link do: tkanina łapacze snów - Szukaj w Google
sorry ze nie w wyprawkowym:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Piękne sa te łapaczy snów! Gdzieś widziałam takie karuzele nad łóżeczko [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry