reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
A co maja do tego rodzice? Nie do konca rozumiem [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

rodzice akurat tu niie winią mama chce kupowac ubranka spoko. To siostry napdają mnie że po co kupować skoro one mają albo po co nowe jak jest tańsze używane. Moj ojciec to nawet sie zaoferował że kupi łóżeczko dla małej jakie ja chce itp. I a presja że po co to drogie krde same mądre bo rodziły dzieci z 5 lat temu kiedy wszytsko było tańsze i niiie miały nikogo strszego porócz matek to pomocy. A mi to każda tyllko te durne rady daje. wkurza mnie to. Bo gdyby mogły to by przywiązały mi sznurki do rąk i mną sterowały jak kukiełką bo ja nie wiem i nie umiem....
 
Ja tez dla dwojki musze zrobić. Synek wyrósł w ciagu miesiaca ze wszystkiego.

Przed dwoma godzin wrocilam i padłam. Bylism na kontroli u dentysty oddac wypis ze szpitala do pediatry i ustalic dla nas termin terapii. Jednej z dwoch. Na drugą mamy wizyte w środę plus tego samego dnia rano jeszcze wizyta ba kontrole po tym kiss syndrom. Czy wszystko jest dobrze zrobione j czy osteopata nie spierniczyl i to powoduje ta blokade rozwoju. Ryczec mi sie chce. Nie mam sily a to dopiero poczatek.

Ja w piersiach siary nie mam. Ale jeszcze nie tesknie bo dopiero ze 4 miesiace temu pokarm mi po synu dopiero zanikl. Zreszta z nim tez nie mialam a karmilismy sie prawie dwa lata. Dopiero po porodzie mialam mleczko. Co prawda na 5 dobe ale walczylismy o to :)

A jesli chodzi o seks to najpierw mielosmy zakaz 4 miesiace potem moglismy ja sie balam teraz bym chciala a nie wolno mi. No i tak to wychodzi.

Czytam Was kiedy moge a to ostatnio nie częste bo nie mam na nic czasu. Bede z doskoku chyba odpisywac bo nie zapamietuje wszystkiego.

A jeszcze o progesteronie. Ja w pierwszej ciazy nie bralam bylo ok. W drugiej z blizniakami nie bralam mimio wyplywu pokarmu z piersi. Poronienie zatrzymane. W trzeciej bralam do 15 tyg i ok. No ok z przygodami ale dajemy rade. Caly czas mysle czy jakbym miala w drugiej to dzieci byly by juz ze mna. No ale tu profilaktycznie nie daja. Prolaktymy i progesteronu tez nie badaja...

Moj nie mowi i nie czyta do brzuszka ale jak przychodzi z pracy to brzucho tez calusa dostaje. W niczym to mi nie przeszkadza bo wiem ze kocha nasze dzieci i zrobilby dla nich wszystko. Po prostu nie uzewnetrznia tak tego.


Pokarm Ci zaczął wypływać w ciąży z Maluszkami tak szybko? Kurcze, bo ja się martwić zaczynam teraz tymi plamami na koszuli po nocy... :/
 
rodzice akurat tu niie winią mama chce kupowac ubranka spoko. To siostry napdają mnie że po co kupować skoro one mają albo po co nowe jak jest tańsze używane. Moj ojciec to nawet sie zaoferował że kupi łóżeczko dla małej jakie ja chce itp. I a presja że po co to drogie krde same mądre bo rodziły dzieci z 5 lat temu kiedy wszytsko było tańsze i niiie miały nikogo strszego porócz matek to pomocy. A mi to każda tyllko te durne rady daje. wkurza mnie to. Bo gdyby mogły to by przywiązały mi sznurki do rąk i mną sterowały jak kukiełką bo ja nie wiem i nie umiem....
No to przytakuj i rób swoje :) Zawsze się przydadzą jakieś dodatkowe ubranka na zmianę, nie ważne czy różowe czy niebieskie, a przy tym nie żałuj sobie wyprawkowych zakupów i zaopatrz się w takie ubranka, jakie tylko zapragniesz mieć dla swojego Maleństwa.
 
Kochana, ja dobiłam do miseczki I !!! ;( A z racji tego, że mam mały obwód pod biustem znalezienie stanika jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Kupiłam sobie ostatnio taki wieeeeelgaśny, bawełniany, babciny stanik. Wygląda masakrycznie, ale jest naprawdę wygodny. O seksownej bieliźnie mogę zapomnieć... Ba, o seksownej? O jakiejkolwiek, która nie wygląda jak skradziona osiemdziesięciolatce ;)
Nieprawda! musisz tylko znaleźć sklep gdzie zajmują się brafittingiem. Ja mam w szczecinie bardzo fajny "ebras". Popatrz sobie na ich stronę www. Sprawdź na allegro marki panache, ava, gaja. Napewno znajdziesz niebabcine :) :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieprawda! musisz tylko znaleźć sklep gdzie zajmują się brafittingiem. Ja mam w szczecinie bardzo fajny "ebras". Popatrz sobie na ich stronę www. Sprawdź na allegro marki panache, ava, gaja. Napewno znajdziesz niebabcine :) :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Kupiłam sobie w takim sklepie stanik, chyba właśnie Gaja, i panie załamywały ręce i mówiły, że jest ciężko przez mój mały obwód właśnie :/ żadnych ładnych modeli mi polecić nie mogły....
 
A, kobitki, zarejestrowałam się ostatnio na Bebiko, Hipp i innych takich i będę wyczekiwała darmowych próbek :D Jeśli znacie jeszcze jakieś firmy, które na swoich stronach internetowych po zarejestrowaniu oferują darmowe materiały, to dawajcie znać ;) wkręciło mnie to, hihi.
 
reklama
A, kobitki, zarejestrowałam się ostatnio na Bebiko, Hipp i innych takich i będę wyczekiwała darmowych próbek :D Jeśli znacie jeszcze jakieś firmy, które na swoich stronach internetowych po zarejestrowaniu oferują darmowe materiały, to dawajcie znać ;) wkręciło mnie to, hihi.
ja dostałam paczkę z bebi- zabawkę sensoryczną i z hipp chyba- chusteczki mokre, teczke, masc na odparzenia :)
 
Do góry