reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

On jest strasznie niecierpliwy ... Wg mnie mała mocno kopie czasami aż widzę jak bluzka się podnosi i brzuch drży ale on się uparl, że jest teraz za mała i nie poczuje ruchów
Wczoraj mówię do niego , że mała wszystko już słyszy i powinien może zacząć jej bajki czytać żeby częściej go słyszała to usłyszałam, że się bzdur w internecie naczytalam przykro mi się zrobiło jak nie wiem czasami jest tak zacofany , że brak mi słów ...

O kurczę mój maz to juz od 13tc czyta bajki, a jak jest teraz na wyjezdzie to przez skype czyta Młodemu [emoji846] to takie urocze i płakać mi sie chce jak to widzę [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O, spojrzałam na suwaczek Nonkatoja i mi się tak przypomniało, że miałam Was zapytać... sączy Wam się już coś z piersi?

U mnie od około 20 tygodnia pojawiła sie siara, zaopatrzyłam sie juz we wkładki laktacyjne, bo często miałam na bluzkach plamy

Ale biust mi za bardzo nie rośnie z miseczki A bede miała moze B teraz [emoji6] ciezko tylko biustonosz do karmienia w takim rozmiarze znalezc zwłaszcza m, ze obwód tez mały powinien byc...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech, znowu kupiłam jakieś body i śpioszki. Jak tak dalej pójdzie to marnie grubość mojego portfela widzę. I znowu wózki oglądałam. Marzył mi się Anex, ale mnie otoczenie przekonuje, że sensu nie ma tyle kasy wydawać i rozważam kupno innego... ja pierdziu, że tak w miarę ładnie to ujmę ;) skompletować wyprawkę nie jest łatwo.
 
Ech, znowu kupiłam jakieś body i śpioszki. Jak tak dalej pójdzie to marnie grubość mojego portfela widzę. I znowu wózki oglądałam. Marzył mi się Anex, ale mnie otoczenie przekonuje, że sensu nie ma tyle kasy wydawać i rozważam kupno innego... ja pierdziu, że tak w miarę ładnie to ujmę ;) skompletować wyprawkę nie jest łatwo.

To prawda, ja ostatnio zamówiłam wszystkie higieniczne artykuły do porodu, proszki do prania, zeby przygotować wyprawkę i kilka innych pierdulek i 300 zł to tak lekka ręka poszło.... Podobnie jak zamawiałam ostatnio przewijak na komodę, prześcieradła do łóżeczka i gondoli, podkłady nieprzemakalne, jakiś organizer na rzeczy do przewijania i rożek i kolejne 300 zł poszło... Nie wspominając ile poszło na fotelik i wózek. Jakieś kocyki, ręczniki i inne materacyki i śpiworki do spania i zimowy do fotelika. Za ubranka sie jeszcze nawet nie brałam cholerka. Wybiorę sie po prostu do H&Mu skorzystam z tej promocji, ale to juz po wypłacie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawda, ja ostatnio zamówiłam wszystkie higieniczne artykuły do porodu, proszki do prania, zeby przygotować wyprawkę i kilka innych pierdulek i 300 zł to tak lekka ręka poszło.... Podobnie jak zamawiałam ostatnio przewijak na komodę, prześcieradła do łóżeczka i gondoli, podkłady nieprzemakalne, jakiś organizer na rzeczy do przewijania i rożek i kolejne 300 zł poszło... Nie wspominając ile poszło na fotelik i wózek. Jakieś kocyki, ręczniki i inne materacyki i śpiworki do spania i zimowy do fotelika. Za ubranka sie jeszcze nawet nie brałam cholerka. Wybiorę sie po prostu do H&Mu skorzystam z tej promocji, ale to juz po wypłacie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas udało się zaoszczędzić na pieluchach, bo tetrę z metra kupiliśmy i teściowa się bawiła w jej przycinanie i obszywanie :) podobnie pewnie zrobimy z pościelą i prześcieradłem, bo te sklepowe ceny mogą zabić :p o organizerze do łóżeczka nie myślałam jeszcze. Może też zlecimy teściowej, bo ona bardzo chętnie się takimi sprawami zajmie, a wręcz będzie się cieszyć, że jest nam potrzebna ;) samo łóżeczko natomiast dostaliśmy od znajomych. Graciło im w piwnicy, próbowali sprzedać za 300 zł i w końcu nam je przywieźli. Kolejna oszczędność :) o rzeczach do szpitala jeszcze nie myślałam wcale. Rożki mam dwa kupione, jakiś kocyk z Pepco i kilka ciuszków, ale czym to jest w porównaniu do morza rzeczy niezakupionych. U nas jeszcze dochodzi do wyprawki meblowanie mieszkania po trochu. Dziś odevralismy drzwi dopiero :p i szafkę do przedpokoju. Wiecznie nie ma czasu albo pieniędzy. I tak w kółko.
 
U nas udało się zaoszczędzić na pieluchach, bo tetrę z metra kupiliśmy i teściowa się bawiła w jej przycinanie i obszywanie :) podobnie pewnie zrobimy z pościelą i prześcieradłem, bo te sklepowe ceny mogą zabić :p o organizerze do łóżeczka nie myślałam jeszcze. Może też zlecimy teściowej, bo ona bardzo chętnie się takimi sprawami zajmie, a wręcz będzie się cieszyć, że jest nam potrzebna ;) samo łóżeczko natomiast dostaliśmy od znajomych. Graciło im w piwnicy, próbowali sprzedać za 300 zł i w końcu nam je przywieźli. Kolejna oszczędność :) o rzeczach do szpitala jeszcze nie myślałam wcale. Rożki mam dwa kupione, jakiś kocyk z Pepco i kilka ciuszków, ale czym to jest w porównaniu do morza rzeczy niezakupionych. U nas jeszcze dochodzi do wyprawki meblowanie mieszkania po trochu. Dziś odevralismy drzwi dopiero :p i szafkę do przedpokoju. Wiecznie nie ma czasu albo pieniędzy. I tak w kółko.

U mnie niestety wszystko sami ogarniamy, jakoś dziadkowie nie chcą sie za bardzo angażować [emoji6] jak maz pogadał ze swoim tata czy mógłby w ich mieszkaniu ogarnąć troche pokój w którym zawsze nocujemy jak przyjeżdżamy, zeby go bardziej pod dziecko przystosować to ten zapytał tylko a po co...

Pieluchy to fajnie bo pozamawialam na wyprzedażach w matherhood, maja super jakość, a jak wyprzedawali poprzednie wzory kolorystyczne to ogromne promocje były. W dotyku jest ogromna roznica pomiędzy nimi a tymi z pepco, bo tych tez troche kupiłam. Rożek zamówiłam jeden i jeden śpiworek do spania, najwyżej podczas prania bede ich zamiennie używać. Z kocykami nie mogłam sie powstrzymać i taki śliczniutkie pleciony zamówiłam, drogi troche, ale jest tak uroczy, ze uległam [emoji4]

Jeżeli chodzi o torbę do porodu to wszyscy mi mówią, zeby juz sobie skompletować i miec potem spokój. Zeby nawet w razie czego była juz po prostu spakowana. Wczoraj mnie kuzyn zmotywował do tego, który jeździ w karetce i sam ma dwojke dzieci. Zadzwonił i powiedział, żebym juz to ogarnęła [emoji846]

Tylko jakoś za te ubranka nie mogę sie zabrać [emoji6] nie wiem czy kupować cos na 58 czy jednak od 62 startować [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dochodzi dwojka dzieci
i wyprawka sxkolno-pikolna z artykułami papierniczymi itp *2
i wyprawka jesienna ubraniowa (kurtkowo-butowo- i po szkole-pikolu na dlugi) *2
plus to co Wy
wyprawka malucha&mamy szpitalna
 
Do góry