reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Dzis to jest 4 t 3 dni od inseminacjii a wg miesiaczki to byłby juz 6 tc albo nawet 7?:errr:

Więc spokojnie jak dla mnie jest jeszcze Ok tydzień żeby serduszko się pojawiło, jeżeli za tydzień by nie było to wtedy bym zaczęła się już pomału martwić a najlepiej znajdź jakiegoś lekarza który ma nowy, dobry sprzęt.
 
Mnie wychodzi, że we wtorek to powinien był równo 7 tydzień, bo do dni od inseminacji dodałam 14 dni (jak długość fazy folikularnej w standardowym cyklu) i podzieliłam tą sumę przez 7. Serduszko już powinno być i myślę aniek, że tak będzie. Nie martw się na zapas. Ja też mam wizytę we wtorek i też bardzo się denerwuję, bo w listopadzie straciłam ciążę (pusty pęcherzyk). Postanowiłam wyluzować i spokojnie czekać do wtorku, bo nerwy niczemu nie służą i nic nie pomagają. Będzie dobrze.
 
Aniek a kiedy miałaś ostatnia @?
Antiope no właśnie ja też tak liczę i tak mi wychodzi, że powinno być dokładnie we wtorek równo 7tydzień. Ale jakby serduszka nie byko to i tak czekalabym dalej
 
Ostatnia edycja:
Lastpetunia 1 Wydaje mi sie ze moj gin ma dosc dobry sprzet Jezdze do kliniki leczenia niepłodnosci w Krk i raczej nie moge powiedziec ze sprzet jest przestarzały Ale nie poddam sie a juz napewno nie zgodze sie na łyeczkowanie przed konsultacja z innym lekarzem:unsure:
 
Ostatnia była 26,02 15,03 miałam ten zabieg inseminacjii a owulacje miałam 16,03 jestem pewna bo tak mnie jajnik lewy bolał i własnie na nim miałam pecherzyk ze az chodzic nie mogłam przez ten ból
 
W ostatnie dni robiłam hcg i progesteron i dzwonił do mnie ze wszystko jest na takim poziomie jak powinno a hcg wzrasta prawidłowo ,to mnie tylko pociesza ze skoro hcg przyrasta prawidłowo to chyba płód sie rozwija
 
reklama
Ale oni w szpitalu mają jeszcze obowiązek zrobić kolejne usg przed zabiegiem. 2 lekarzy powinno potwierdzić ciążę obumarłą. Zanim pójdziesz do szpitala, zanim wyznaczą Ci ten termin to pewnie z tydzień jeszcze minie (tak było u mnie). Na pewno wszystko będzie ok i niepotrzebnie się martwisz, ale gdyby nie było, to weź skierowanie do szpitala, a po drodze dla pewności możesz jeszcze iść do innego lekarza zanim się zgłosisz do szpitala.
 
Do góry