reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
W ogóle to ruszyłyście z kopyta z tym pisaniem! Nie mam nawet kiedy do Was zajrzeć ostatnio :( że nie wspomnę o nadrabianiu zaległości. Od wczoraj jestem na swoim mieszkanku w końcu, ale warunki wciąż spartańskie , a internetu i kablówki brak :/

anio0 nie przejmuj się, nikt nie każe nadrabiać, to nie szkoła. Jak tylko masz chwilkę, to dawaj znać, co u Ciebie :)

Jak tam na mieszkaniu? Co teraz pierwsze w planie do zrobienia?

anio0 nie martw się. Ja też zaglądam tu tylko w wolnej chwili i zazwyczaj łapie co któryś wątek :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak brazylijska telenoweja - nieważne, kiedy włączysz, I tak wiadomo o co chodzi :D


:angry: och nie...

A tak poważnie - gdyby miało byleć tak jak u mnie, to nie polecam :) Muszę tylko teraz napstrykać troche fotek (jeszcze brzuszka nie ma a biust jest) I potem na starość będę sobie oglądać I wspominać stare dobre czasy :D
 
Na coś mam ochotę, ale nie wiem na co, bo o jakimkolwiek jedzeniu pomyślę, to mi się rzygać chce. Młody poszedł na drzemkę, to i ja się zdrzemnę chyba.
 
Moje menu dziś to jabłka, kiwi, winogron i orzeszki. A że słodyczy to biała czekolada chodzi za mną :D a nigdy nie przepadałam za biała ;)
 
bonusowa proszę:D
Link do: Wilgotne ciasto czekoladowe z owocami | Kwestia Smaku

tym razem robiłam z malinami, bo były w Lidlu za 3,33zł :D a zdjęcie jest z poprzedniego razu - potraktowałam to ciasto jako tort urodzinowy I wszyscy byli zachwyceni. Mooookre w środku :)

Wczoraj zeżarłam połowę masy czekoladowej w trakcie robienia, potem po upieczeniu już tylko jeden kawałek, a dziś mogłoby w ogóle nie istnieć - mogę Wam odstąpić :D
 
reklama
agnesis, owocki, ddobrze :) wczoraj też jadłam owoce.

Dziś jestem w biurze :)frown::frown::frown::frown:) I kupiłam sobie warzywa krojone w paseczki - zjadłam z nich marchewkę, selera naciowego, rzodkiew, ale ogórka I papryki nie tknę - odrzuca mnie :baffled:)

Antiope współczuję. Mam nadzieję, że to się zaraz skończy.
 
Do góry