reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Ogólnie ja po prostu nie czuje ivf. Kasa by się znalazła, przekonania też mi nie przeszkadzają, ale ja nie chcę tego robić. Póki co. Nigdy nie mówię nigdy.
A ile masz lat? Ja mam 32 i też jakby czas się kurczy coraz szybciej...
Rozumiem, no i masz czas. Ja mam 41 :(
Czekam na wyniki nasienia, startuje do androloga potem no i do kliniki, tylko zmieniam lekarza.
Pewnie jestem tu najstarsza, jak babcia jakas . Mnie to tak przeraża wizja bezdzietnosci , jakos nie moge kurde sobie przetlumaczyc ehh

Byla tu kiedy taka dziewczyna nie pamiętam Nicka, ale zapamiętałam.ze ona po kilku latach walki poddała się a raczej już zrozumiała, że po prostu jest jak jest i bycie matka nie jest jej pisane.
Acz mam nadzieję, że już zaciążyła 😃

W kazdym razie, też chciałabym jakoś to zrozumiec i przyswoić.
Zbliżają się święta.. rodzinne..jak ja nienawidzę od paru lat tych spędów. Nie dlatego, że ktoś pyta czy coś.. Nie już od dawna nikt nie pyta..tylko ta atmosfera, dzieciaki, mniejsze większe.. ehh
I zastanawiam się czy nie udać jakiejś grypy i zostać w Warszawie, po prostu.
 
reklama
Dopiero na wizycie o to zapytam. Chyba muszę zacząć szukać informacji co najlepiej włączyć do diety żeby podbudować endometrium bo tak sobie tłumacze że może z tego wynika problem ze skąpymi miesiączkami. W tym miesiącu 2-3 dni przed owulacją miałam 8mm nie wiem czy takie jest ok.
Codziennie przyrasta.. jak na 2-3 dni przed to chyba ok.
Na endo to orzechy, morele, resweratol, granaty ;-)
 
Dopiero na wizycie o to zapytam. Chyba muszę zacząć szukać informacji co najlepiej włączyć do diety żeby podbudować endometrium bo tak sobie tłumacze że może z tego wynika problem ze skąpymi miesiączkami. W tym miesiącu 2-3 dni przed owulacją miałam 8mm nie wiem czy takie jest ok.
Ja w zeszłym cyklu miałam stymulację lametta i teraz też pierwszy raz w życiu miałam dziwnie skąpe rozpoczęcie cyklu i jakieś takie plamienie. Dopiero dzisiaj 3dc mam normalnie okres (gdzie zawsze tak już miałam 1dc). Endo około owulki mialam ~15mm :) gdyby nie to ze mierzyłam temperaturę i wiem jaką długa mam fazę lutealna to też bym nie wiedziała kiedy dać 1dc.
 
Ja w głębi serca czuje, że to się nie uda. A jeszcze głebiej jest jakaś nadzieja. Ale dla mnie moja ciąża to abstrakcja, coś nierealnego, jakbym miała zobaczyć jednorożca czy coś.
to dlatego ze zbyt dlugo sie starasz, wg mnie jesteś zrezygnowana , wiadomo że w głębi duszy nadzieja jest, ale rozum Ci podpowiada „ nie rób sobie nadziei, żebyś się nie rozczarowała”. A uwierz… znam parę, moja bliska koleżanka. Badania w porządku, płodni, morfologia i nasienie okej! 3 lata starań, ani jednej ciąży…. Po drożności się udało, kolejne dziecko 1,5 roku starań…. NIC, nawet biochema…. Udało się za drugim razem IUI.
Ja wierzę że jest nadzieja! I z całego serca życzę Ci aby się udało!! Mega mocno trzymam kciuki✊✊✊
 
Codziennie przyrasta.. jak na 2-3 dni przed to chyba ok.
Na endo to orzechy, morele, resweratol, granaty ;-)
Właśnie z ciekawosci sprawdzałam na kartach monitoringu jakie miałam w poprzednich miesiącach i w tym miesiącu miałam znacznie cieńsze. Przeważnie miałam koło 10 mm.
 
Ostatnia edycja:
Kocyk, gorąca czekolada, ukryta prawda- odmóżdżający wieczór czas start XD 😅

Hot Chocolate Winter GIF by Studios 2016
 
A widzisz. U mnie i dieta nie pomagała na obfitsze okresy. Nie wiem,
Ja przy Lammeta brałam jeszcze Miovella Nac
 
reklama
Do góry