reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Dziewczyny nie wytrzymałam i robię testy. Wczoraj tak zachwalałyście że nie możliwe że nigdy nie miałam testowej wyciągam easy home i trzy testy miały testowa kreskę i to mocna zrobiłam i tak test wyszły pozytywne. Ale zrobiłam z one step dwa ( nie miały żadnej kreski testowej) girls! Jest cień czy to możliwe 🥲🥲🥲🥲
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-12-01-06-24-29-292_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-12-01-06-24-29-292_com.miui.gallery.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 240
  • Screenshot_2023-12-01-06-24-37-744_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-12-01-06-24-37-744_com.miui.gallery.jpg
    128,8 KB · Wyświetleń: 241
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałam i tobie testy. Wczoraj tak zachwalałyście że nie możliwe że nigdy nie miałam testowej wyciągam easy home i trzy testy miały testowa kreskę i to mocna zrobiłam i tak test wyszły pozytywne. Ale zrobiłam z one step dwa ( nie miały żadnej kreski testowej) girls! Jest cień czy to możliwe 🥲🥲🥲🥲
Edit: na wszystkich testach kreski różowe. Te z easy home bo wyciagnrłam nowy po otwarciu widać miejsca na dwie kreski kurcze to takie szare pola i teraz nie wiem testowe czy nie?
Wstawiam po 5 min one step i kontrolne do oceny z easy home
 

Załączniki

  • 17014088535973867076207589156383.jpg
    17014088535973867076207589156383.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 142
  • 17014088957914712079194097817042.jpg
    17014088957914712079194097817042.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 139
Edit: na wszystkich testach kreski różowe. Te z easy home bo wyciagnrłam nowy po otwarciu widać miejsca na dwie kreski kurcze to takie szare pola i teraz nie wiem testowe czy nie?
Wstawiam po 5 min one step i kontrolne do oceny z easy home
Pieknie! ♥️♥️
Wybierasz sie na bete? Tutaj prawie nikt tego nie robi 🫣W Sztokholmie nawet polozne nie wiedzialy o co mi chodzi jak przyszlam im z wynikiem. Ja robilam w Werlabs (zamawiasz test online i idziesz do najblizszego punktu pobran), poszlo calkiem sprawnie.
Trzymam mocno kciuki!! 😍
 
Pieknie! ♥️♥️
Wybierasz sie na bete? Tutaj prawie nikt tego nie robi 🫣W Sztokholmie nawet polozne nie wiedzialy o co mi chodzi jak przyszlam im z wynikiem. Ja robilam w Werlabs (zamawiasz test online i idziesz do najblizszego punktu pobran), poszlo calkiem sprawnie.
Trzymam mocno kciuki!! 😍
Wlansie i tym myślałam. Ale poczekam parę dni na zaciemnienie kreski i wtedy pójdę. Kurcze przydałoby się iść do ginekologa przed wyjazdem na święta. Ale chciałam iść do Tomaszewskiej lecz podobno terminy. Polecasz kogoś? Do tej pory byłam u Wiśniewskiego Kasiny i Wróbel-Taki. Ale dzięki zapisze sobie na pewno pójdę
 
Pieknie! ♥️♥️
Wybierasz sie na bete? Tutaj prawie nikt tego nie robi 🫣W Sztokholmie nawet polozne nie wiedzialy o co mi chodzi jak przyszlam im z wynikiem. Ja robilam w Werlabs (zamawiasz test online i idziesz do najblizszego punktu pobran), poszlo calkiem sprawnie.
Trzymam mocno kciuki!! 😍
Chyba pójdę do Unilabs bo mam koło domu znaczy jest drożej o 100 koron ale werlabs nie mam w pobliżu.
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i robię testy. Wczoraj tak zachwalałyście że nie możliwe że nigdy nie miałam testowej wyciągam easy home i trzy testy miały testowa kreskę i to mocna zrobiłam i tak test wyszły pozytywne. Ale zrobiłam z one step dwa ( nie miały żadnej kreski testowej) girls! Jest cień czy to możliwe 🥲🥲🥲🥲
Te kreski zdecydowanie nie wyglądają jak testowe. :) 🤞
 
Edit: na wszystkich testach kreski różowe. Te z easy home bo wyciagnrłam nowy po otwarciu widać miejsca na dwie kreski kurcze to takie szare pola i teraz nie wiem testowe czy nie?
Wstawiam po 5 min one step i kontrolne do oceny z easy home
Ja widzę piękne kreski! Super zaczyna się ten nasz grudzień 🥹
Trzymam kciuki!!! ❤️
 
reklama
Do góry