reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Otóż to! Auto też się nada ;)

A jak już jesteśmy przy takich tematach - jakie było najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiałyście seks? 😈

U mnie była to ambona myśliwska, a żadne z nas myśliwym nie jest ;D
Odwrócony na bok kręg do studni za stodołą. Krzaczki na łące, ale jakiś pies przyleciał, przez ci zaczęliśmy uciekać, a tu nagle jakiś koleś "nie uciekajcie!". To było x lata temu i nie chciałbym już tego powtarzać 🙈
 
reklama
endokrynolog u której byłam stwierdziła, że to bzdura z tymi procentami, dlatego nie wiem czy chcę do niej kolejny raz iść😖
Na tarczycę należy patrzeć holistycznie biorąc pod uwagę wiele wyników ale i obraz kliniczny. Podejrzewam, że dla tej Pani TSH = 2,5-3,0, które mieści się w normach laboratorium będzie OK nie patrząc na sytuację przygotowania się do ciąży.
No tak % FT3 i FT4 to bzdura, dlatego w sieci powstają nawet kalkulatory, które mają pomóc obliczyć normę. 🤦‍♀️
 
Na tarczycę należy patrzeć holistycznie biorąc pod uwagę wiele wyników ale i obraz kliniczny. Podejrzewam, że dla tej Pani TSH = 2,5-3,0, które mieści się w normach laboratorium będzie OK nie patrząc na sytuację przygotowania się do ciąży.
No tak % FT3 i FT4 to bzdura, dlatego w sieci powstają nawet kalkulatory, które mają pomóc obliczyć normę. 🤦‍♀️
No właśnie ona mi powiedziała, że da mi leki tylko dlatego, że ginekolog mi kazała je brać😂 A TSH u mnie to 3,7 i ft4 26%
 
reklama
Do góry