reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Dziewczyny, nie mam zdjęcia, wyrzuciłam te testy żeby nie patrzeć na nie i nie doszukiwać się czegoś na siłę. :) jeśli to kreska fabryczna w pinku , to dziwne ze w zeszłym miesiącu jak tez go robilam jej nie było, z kolei gdyby coś było na rzeczy to raczej drugi test ten facelle tez by coś pokazal . Jestem dzis 12 lub 13 dni po owulacji, w zależności kiedy byla bo nie miałam monitoringu. Do okresu 2 lub 3 dni z tym tez bywa różnie. Chciałam kupić test , ale dzis niestety wszystko pozamykane. Powtórzę test po świętach, jeśli do tego czasu okres się nie pojawi , chodz jajniki bolą już od kilku dni :) oczywiście dam znać i @jjm86 chciałabym być na wrzesniówkach 😋🥰
 
reklama
Dziewczyny, nie mam zdjęcia, wyrzuciłam te testy żeby nie patrzeć na nie i nie doszukiwać się czegoś na siłę. :) jeśli to kreska fabryczna w pinku , to dziwne ze w zeszłym miesiącu jak tez go robilam jej nie było, z kolei gdyby coś było na rzeczy to raczej drugi test ten facelle tez by coś pokazal . Jestem dzis 12 lub 13 dni po owulacji, w zależności kiedy byla bo nie miałam monitoringu. Do okresu 2 lub 3 dni z tym tez bywa różnie. Chciałam kupić test , ale dzis niestety wszystko pozamykane. Powtórzę test po świętach, jeśli do tego czasu okres się nie pojawi , chodz jajniki bolą już od kilku dni :) oczywiście dam znać i @jjm86 chciałabym być na wrzesniówkach 😋🥰
Trzymam kciuki ❤️
 
Cześć dziewczyny, chciałabym się z wami przywitać i życzyć wszystkim owocnych starań i wymarzonych dwóch kresek 🎄☃️!
Kreski kolejno 22dc/22dc/23dc/24dc. Mimo, że czarno na białym krechy to nadal mam stres (nie mam jak iść na betę), ze @ przyjdzie i się rozczaruje 🤷🏽‍♀️
 

Załączniki

  • 99D8C9B8-0AF3-4CCD-8358-B012D1C00A10.jpeg
    99D8C9B8-0AF3-4CCD-8358-B012D1C00A10.jpeg
    2,5 MB · Wyświetleń: 138
reklama
Wesołych świąt dziewczyny ❤️ według monitoringu powinna być teraz owulacja w czasie świąt i kłuję mnie jajnik, ale obawiam się że nic z tego nie będzie, chłop się załatwił na całego, uroki alkoholu z teściem 😔
 
Do góry