reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Stresujący w takim razie nastal czas u Ciebie ? 😊 ja dni plodne, owulacja tuz tuz wedlug kalendarza, wiec nic pewnego. Nie chce sie zagłębiać, bo zeswiruje. Wczoraj podrinkowalam, wieczorem z M mnostwo filmów takze nie skupialam sie na sobie.
I to najważniejsze, dużo luzu i trzeba korzystać ☺️ my dzisiaj wróciliśmy od rodziców, zaraz idziemy jeszcze do brata męża ale już gdzieś w głowie mi siedzi, że może być coś nie tak. W święta wcale nie piłam bo jakoś nie wiem czy psychicznie nie miałam ochoty czy co się dzieje...
 
I to najważniejsze, dużo luzu i trzeba korzystać ☺️ my dzisiaj wróciliśmy od rodziców, zaraz idziemy jeszcze do brata męża ale już gdzieś w głowie mi siedzi, że może być coś nie tak. W święta wcale nie piłam bo jakoś nie wiem czy psychicznie nie miałam ochoty czy co się dzieje...
Swiezynka 🤭🤭🤭 troche kreska fabryczna zalana.
 

Załączniki

  • 20201226_162256.jpg
    20201226_162256.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 124
Cześć, dziewczyny proszę o poradę. To był mój pierwszy cykl z CLO i luteina, na monitoringu wszystko super ekstra, nie udało się tym razem.am problem z określeniem czy już dostałam okres czy nie, od 3 dni mam plamienia takie brązowe, czasem w ciągu dnia brązowe skrzepy , podpaska czysta, jedynie od wczoraj rano na papierze jest trochę żywej krwi. Nie mam pojęcia jak policzyć pierwszy dzień cyklu. Lekarz zawsze mi mówil, że to brązowe należy do starego cyklu, ale rano ta żywa krew... Od 4dc do 8dc powinnam zacząć brak CLO, a ja sama nie wiem czy już mam okres, czy nie. Testy ciążowe negatywne
 
No pięknie 😁 nic tylko teraz korzystać i czekać na efekty 😀 mi by pasowało na wrzesień mieć jakiegoś potomka akurat byłby prezent na rocznicę ślubu ☺️
Korzystamy, Korzystamy. Muszę zaznaczyc, ze procz sluzu, brak boli itd gdybym nie zrobila testu to bym mogła wnioskować po sluzie ale co z tego skoro to nie gwarancja ? A jak u Was dziewczyny?
 
Korzystamy, Korzystamy. Muszę zaznaczyc, ze procz sluzu, brak boli itd gdybym nie zrobila testu to bym mogła wnioskować po sluzie ale co z tego skoro to nie gwarancja ? A jak u Was dziewczyny?
U mnie w tym cyklu pierwszy raz przed owu był ładny śluz ale w sumie tylko jeden dzień widziałam taki książkowy 😅 żadnych bóli ani nic, w tym sprawdzam tylko temperature. Na całe szczęście sprawdziłam jeszcze raz szyjkę i jest twarda więc okres za rogiem na całe szczęście nie czeka więc zobaczymy czy koniec roku coś przyniesie 🤔
 
reklama
Cześć dziewczyny. A ja dalej w kropce. Dzisiaj 34 dzień cyklu. 8 dni spóźnienia. Test robiony 23 grudnia i negatywny. Zero objawów na @. Bolą tylko piersi, co chwilę chodzę do łazienki i dalej jestem mega nerwowa. W poniedziałek chyba przejdę się na bete dla pewności. Już sama nie wiem co robić 🤦‍♀️
 
Do góry