reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Haaa... Mamy winowajcę (chyba) spóźniającej się miesiączki... Śluz z grudkami taki serowaty... Infekcja 🤦‍♀️ jak można pozbyć się bez leków? Nie chce do gina bo on w tym roku już dość zarobił na mnie....


Dziewczyny serio nie bierzcie informacji z neta na serio(niektórych) czytam sobie jak można samemu wyleczyć tą infekcje a tam pisze żeby główkę czosnku wlozyc do pochwyć bo ma działanie antybakteryjne lub wstrzyknąć sobie jogurt lub kefir do piczki no śmiech na sali ciekawe kto próbował 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️
Infectvagin też jest ok na infekcje w globulkach i tantumrosa zawsze kupuje zanim wybiorę się go ginekologa, a może czosnek+kefir? Podwójna moc😂😂😂😂
 
reklama
Haaa... Mamy winowajcę (chyba) spóźniającej się miesiączki... Śluz z grudkami taki serowaty... Infekcja 🤦‍♀️ jak można pozbyć się bez leków? Nie chce do gina bo on w tym roku już dość zarobił na mnie....


Dziewczyny serio nie bierzcie informacji z neta na serio(niektórych) czytam sobie jak można samemu wyleczyć tą infekcje a tam pisze żeby główkę czosnku wlozyc do pochwyć bo ma działanie antybakteryjne lub wstrzyknąć sobie jogurt lub kefir do piczki no śmiech na sali ciekawe kto próbował 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️
tutaj może chodzi o inny kefir i maślankę 😂😂
 
Kochane mam pytanie....
Po okresie a jeszcze przed owu śluz taki jasny jak kawa z mlekiem... Miałyście może taka sytuację?
 
Tuż po okresie?
@ skończyła mi się 10dc ( 6 dni krwawienia potem 4 dni brązowych plamień co u mnie to norma) wieczorem 10 dc czysto, 11 dc do południa czysto a od wieczora do dziś rana taki śluz lekko zabarwiony. W tamtym cyklu po 10dc było już czyściutko cały czas. I się zastanawiam czy to jeszcze jakieś resztki po @ jeszcze, czy może to być spowodowane z wysiłku bo wczoraj dla męża pomagałam wnosić do mieszkania płyty regipsowe a są cholernie ciężkie.
 
@ skończyła mi się 10dc ( 6 dni krwawienia potem 4 dni brązowych plamień co u mnie to norma) wieczorem 10 dc czysto, 11 dc do południa czysto a od wieczora do dziś rana taki śluz lekko zabarwiony. W tamtym cyklu po 10dc było już czyściutko cały czas. I się zastanawiam czy to jeszcze jakieś resztki po @ jeszcze, czy może to być spowodowane z wysiłku bo wczoraj dla męża pomagałam wnosić do mieszkania płyty regipsowe a są cholernie ciężkie.
Mogło coś tam zostać I przy wysiłku się "ulać" 😉 jakieś inne dolegliwości? Jeśli nie to myślę, że coś tam delikatnie zostało po prostu 🤷‍♀️
 
Mogło coś tam zostać I przy wysiłku się "ulać" 😉 jakieś inne dolegliwości? Jeśli nie to myślę, że coś tam delikatnie zostało po prostu 🤷‍♀️
Nic więcej się nie dzieje, wczoraj poczułam tak mokro i patrze a tam taka kawa z mlekiem. Też tak myślę że to może resztki. Poobserwuje jeszcze dziś.
Dzięki kochana 😘😘
 
reklama
Do góry