reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Hej. Dziwne te testy. Że ta druga nie jest jednakowa jak ta kontrolna.. Niby test o czułości 10..
Dziś termin [emoji204] bo dziś jest 14dpo..
Zobacz załącznik 1213736

U mnie wcaoraj ta kreska tez nie byla taka mocna. Juz kurcze nie mam testow ale podejde i dokupie sprawdzic jutro. Zrobilam jakis tutejszy ostatni ale wlasnie niebieski i tam wyrazny plusik. U mnie dzis 17 dpo. Poleze kupic te co robilam wczesniej i korci mnie jeszcze jeden ten clearblue ale z tygodniami zeby zobaczyc w przyszlym tygodniu czy te tygodnie sie zmieniaja.

U mnie też biel aż bije po oczach... [emoji849][emoji3062]

Bardzo mi przykro [emoji17]
 
Dzięki, myślałam, że coś jest nie tak jak jest taka niska.

Ja mam w pierwszej fazie ok. 36,1-36,3 a w drugiej skacze zwykle koło 36,6-36,7 [emoji16] spokojnie. Tez byłam zdziwiona, ze mija PTC jest tak niska w pierwszej fazie cyklu [emoji16][emoji16]
 

Załączniki

  • 4F16E51C-BD19-4497-943A-74568D35C994.jpeg
    4F16E51C-BD19-4497-943A-74568D35C994.jpeg
    94,3 KB · Wyświetleń: 64
Dzień dobry dziewczyny 😉 za te które ujrzały jedna kreseczkę trzymam mocno kciuki 🤞bo moze jeszcze za wcześnie i test jeszcze nie wyszedł a póki nie ma @ jest nadzieja✨
Ja piję kawkę, i zaraz biorę się do ogarniania domku, bo zachciało nam się małych remontów jak zwykle przed świętami 🤦‍♀️😅 ja dziś 12 dc także wszystko co najlepsze przedemna 😁😉 miłego dnia 😉
 
reklama
Haaa... Mamy winowajcę (chyba) spóźniającej się miesiączki... Śluz z grudkami taki serowaty... Infekcja 🤦‍♀️ jak można pozbyć się bez leków? Nie chce do gina bo on w tym roku już dość zarobił na mnie....


Dziewczyny serio nie bierzcie informacji z neta na serio(niektórych) czytam sobie jak można samemu wyleczyć tą infekcje a tam pisze żeby główkę czosnku wlozyc do pochwyć bo ma działanie antybakteryjne lub wstrzyknąć sobie jogurt lub kefir do piczki no śmiech na sali ciekawe kto próbował 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Do góry