reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Dzień dobry 😊
Do mnie przypałętała się jakaś infekcja 😫😤 więc siknęłam na test, żeby wiedzieć co mogę brać a czego nie. Niestety biel aż szczypie w oczy. Mam 32 dc, temperatura znów poszła w górę, szyjka tak samo... Jestem wściekła bo prędko 🐵 nie przyjdzie.
 
Hi hi chyba już nie czytam ze zrozumieniem. Czyli jeszcze nic straconego 😌
W takim razie zaciskam kciuki 😊
Nie no wtedy też testowałam jak Ty i biel teraz 36dc i 7 dni opóźnienia patrzałam w kalendarz to dokładnie 14-15dni temu miałam gorączkę z bólami pleców i wymioty więc raczej opóźni się przez to...
 
Dzień dobry 😊
Do mnie przypałętała się jakaś infekcja 😫😤 więc siknęłam na test, żeby wiedzieć co mogę brać a czego nie. Niestety biel aż szczypie w oczy. Mam 32 dc, temperatura znów poszła w górę, szyjka tak samo... Jestem wściekła bo prędko 🐵 nie przyjdzie.
Jezu nawet źle już dni liczę. To 33 dc 😫
 
reklama
Do góry