reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Mnie pobbrzusze pobolewa czasem jajnik zakluje, ale dpokoi nie ma plamien to się nie Stresuje..
Chociaż nie potrafię się jak na razie cieszyć...
 
reklama
Witajcie, coś ostatnio straciłam nadzieję że się uda... Jeszcze wczoraj miałam kłótnie z mężem na ten temat i jeszcze bardziej mnie to wszystko dobiło... Jak zawsze miałam pełno objawów ciążowych i myślałam że się uda tak teraz nic... Muszę poczekać jeszcze trochę...

Moze wlasnie brak objawow to objaw? [emoji854] dopoki @ nie ma, to (nie)cierpliwie czekamy [emoji1][emoji123]
 
Niestety nie testuje. Temp tak spadła, że nie mam już żadnych złudzeń [emoji19][emoji17]
A w sumie mam pytanko, czy ta temperatura to faktycznie taki wyznacznik? W sensie, chyba nie zawsze musi wzrastać?
Tak sobie czasem myślę, "szukając" objawów, monitorując swój organizm albo nie widzimy nic albo za dużo, a przecież ile kobiet nie czuje nic a raptem się dowiaduje, że ciąża bo po prostu nie przyszedł okres 🙈🙊🙈
 
reklama
A w sumie mam pytanko, czy ta temperatura to faktycznie taki wyznacznik? W sensie, chyba nie zawsze musi wzrastać?
Tak sobie czasem myślę, "szukając" objawów, monitorując swój organizm albo nie widzimy nic albo za dużo, a przecież ile kobiet nie czuje nic a raptem się dowiaduje, że ciąża bo po prostu nie przyszedł okres [emoji85][emoji87][emoji85]
Odkąd mierze temp to zawsze sprawdza mi się to, że 2 dni przed @ temp zaczyna mi spadać. Dziś spadła aż o 0,3 więc to raczej nie zwiastuje niczego dobrego, niestety. Nie mam co się dalej oszukiwać, pozostaje mi czekać na tą jędze, powinna być jutro-pojutrze max.
 
Do góry