reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Hej. Jednak Was dziś nie pozarażam wirusami ciążowymi bo test z 1 krecha, ale spróbuję za 2 dni..
Także ja jeszcze czekam..
Trzymam mocno kciuki 💪🏻💪🏻💪🏻
u mnie 9 dp, objawów nie mam 😂 ale chociaż nie boli mnie narazie okresowo brzuch bo w tamtym msc już tydzień przed dawał znać i ogólnie zamierzam iść do gina, bo trochę mnie niepokoją właśnie bóle przed okresem, bóle podczas owu etc gdzie mnie nigdy nic nie bolało 😗 ale istnieje szansa ze nie zwracałam na to uwagi po prostu 😀
 
Cześć Dziewczyny,
ja już po becie. Jaka to była radość przejść te 2 km po 10 dniach w domu :) Wyniki po południu. Brudny śluz nadal jest, ale nie ma krwawienia ani plamienia i czuję się dobrze...lekkie mdłości rano ale poza tym ok. Odstawiłam biotynę bo się okazuje że w ciąży nie można. Miłego dnia wszystkim!
 
Cześć Dziewczyny 😊 Jak nastroje z rana? U mnie wczorajsza radość chyba była przedwczesna. Powtórzyłam test dzisiaj rano i wyszedł bardzo dziwny. Zabarwiła się tylko górna część testu w miejscu gdzie kreska powinna być.. 🤔🙄 Nastąpiło to w regulaminowym czasie ale dla mnie taki test jest zwyczajnie wadliwy.. Czy, któraś z Was tak kiedyś miała? Oba testy to Facelle z Rossmana. Wrzucam Wam fotki obu testów. Na zdjęciach nie wygląda to jak w rzeczywistości no ale bezsprzecznie na wczorajszym tescie nadal widać kreskę. Trochę wyblakla od wczorajszego dnia ale nadal jest fioletowa i widać ją gołym okiem bez kombinowania.. Trochę się podlamalam tą całą sytuacją, nie mam siły na kolejne rozczarowania..😡😞
 

Załączniki

  • 20201208_072850.jpg
    20201208_072850.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 102
  • 20201208_072835.jpg
    20201208_072835.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 83
Cześć Dziewczyny 😊 Jak nastroje z rana? U mnie wczorajsza radość chyba była przedwczesna. Powtórzyłam test dzisiaj rano i wyszedł bardzo dziwny. Zabarwiła się tylko górna część testu w miejscu gdzie kreska powinna być.. 🤔🙄 Nastąpiło to w regulaminowym czasie ale dla mnie taki test jest zwyczajnie wadliwy.. Czy, któraś z Was tak kiedyś miała? Oba testy to Facelle z Rossmana. Wrzucam Wam fotki obu testów. Na zdjęciach nie wygląda to jak w rzeczywistości no ale bezsprzecznie na wczorajszym tescie nadal widać kreskę. Trochę wyblakla od wczorajszego dnia ale nadal jest fioletowa i widać ją gołym okiem bez kombinowania.. Trochę się podlamalam tą całą sytuacją, nie mam siły na kolejne rozczarowania..😡😞
A ile jesteś dni po terminie @? Ja pierwszy test miałam bardzo blady, 2 dni później troszkę mocniejszy a dopiero tydzień po terminie wyszły dwie porządne krechy. Także ja bym jeszcze za 2-3 dni powtórzyła. Póki nie ma @ jest nadzieja :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😊 Jak nastroje z rana? U mnie wczorajsza radość chyba była przedwczesna. Powtórzyłam test dzisiaj rano i wyszedł bardzo dziwny. Zabarwiła się tylko górna część testu w miejscu gdzie kreska powinna być.. 🤔🙄 Nastąpiło to w regulaminowym czasie ale dla mnie taki test jest zwyczajnie wadliwy.. Czy, któraś z Was tak kiedyś miała? Oba testy to Facelle z Rossmana. Wrzucam Wam fotki obu testów. Na zdjęciach nie wygląda to jak w rzeczywistości no ale bezsprzecznie na wczorajszym tescie nadal widać kreskę. Trochę wyblakla od wczorajszego dnia ale nadal jest fioletowa i widać ją gołym okiem bez kombinowania.. Trochę się podlamalam tą całą sytuacją, nie mam siły na kolejne rozczarowania..😡😞
A może pójdź na betę? Wszystko będzie jasne :)
 
Do góry