reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Wiesz, niektóre dziewczyny nie maja ani szczególnych objawów bólowych ani widocznego śluzu a badanie szyjki może je przerastać, a wówczas testy owulacyjne są bardzo pomocne [emoji6] nie zniechęcajmy od razu kogoś, kto o nie pyta, bo może akurat mu pomogą [emoji6]
Nie chodziło mi o zniechęcenie. Absolutnie :)
Tylko napisałam ze tylko raz używałam i to nie dla mnie. Jeżeli faktycznie ktoś to odebrał jak zniechęcić t
Wiesz, niektóre dziewczyny nie maja ani szczególnych objawów bólowych ani widocznego śluzu a badanie szyjki może je przerastać, a wówczas testy owulacyjne są bardzo pomocne
emoji6.png
nie zniechęcajmy od razu kogoś, kto o nie pyta, bo może akurat mu pomogą
emoji6.png

[/QUOTE

Nie chodziło mi żeby kogokolwiek zniechęcić. Absolutnie :)
Tylko napisałam ze raz go robiłam i to po prostu nie dla mnie. Oraz napisałam jak ja obserwuje. Jeżeli ktos odebrał to jako zniechęcenie to przepraszam bo nie o to mi chodziło :* nigdy nie wiadomo czy może kiedyś nie skorzystam z opcji testów owu :)
 
reklama
Nie chodziło mi o zniechęcenie. Absolutnie :)
Tylko napisałam ze tylko raz używałam i to nie dla mnie. Jeżeli faktycznie ktoś to odebrał jak zniechęcić t

Nie chodziło mi żeby kogokolwiek zniechęcić. Absolutnie :)
Tylko napisałam ze raz go robiłam i to po prostu nie dla mnie. Oraz napisałam jak ja obserwuje. Jeżeli ktos odebrał to jako zniechęcenie to przepraszam bo nie o to mi chodziło :* nigdy nie wiadomo czy może kiedyś nie skorzystam z opcji testów owu :)

Luzik [emoji16] po prostu ja jak zaczynałam to dużo czytałam opinii i były różne, to fakt, ale wyciągnęłam sobie „średnia” [emoji16] jednak większość była na +. Akurat jestem tą bezśluzową na zewnątrz i nie mogę im niczego zarzucić, bardzo mi pomogły, okazało się ze mam krótsza fazę lutealna i późniejsza owulacje niż sądziłam [emoji16][emoji16]
 
Luzik [emoji16] po prostu ja jak zaczynałam to dużo czytałam opinii i były różne, to fakt, ale wyciągnęłam sobie „średnia” [emoji16] jednak większość była na +. Akurat jestem tą bezśluzową na zewnątrz i nie mogę im niczego zarzucić, bardzo mi pomogły, okazało się ze mam krótsza fazę lutealna i późniejsza owulacje niż sądziłam [emoji16][emoji16]
I super ze Tobie pomagają :)
No jakbym była bezsluzowa to tez kupowalabym testy. Tez trochę czytałam o
Testach owu. Zdania są podzielone. Choć raz przeczytałam ze test owu nie pokazuje owu tylko poziom LH a to nie zawsz oznacza owu. Ale tak naprawdę nie wiem ile w tym prawdy 🤷🏼‍♀️ Raz robiłam testy owu z rossmann to pokazały się dwie mocne krechy ale ciąży z tego nie było 🤪
 
A macie może po owu obfity, gesty kremowy śluz? Bo ja właśnie taki mam i sama nie wiem co o nim myśleć 🤔 a w internatach nie czytam bo zaraz będzie ze mam poważna chorobę 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤔
 
A macie może po owu obfity, gesty kremowy śluz? Bo ja właśnie taki mam i sama nie wiem co o nim myśleć 🤔 a w internatach nie czytam bo zaraz będzie ze mam poważna chorobę 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤔
Póki nie ma innych dolegliwości jak zapach czy swędzenie to nie ma powodów do obaw. Ja mam różnie. Czasami wodnisty, czasami gęsty biały.
 
Nie używam apki do owu czy nawet testów owu. Raz na jednym cyklu je robiłam. Ale już więcej tego nie zrobię. Sugeruje się swoją apka z @ oraz obserwuje śluz póki co. Byłam ten u ginekologa na kontrolnych badaniach i on potwierdził ze owu powinna być w swoim czasie. Stwierdził to po wielkości pęcherzyka na jajniku. Możesz wejść sobie na t time i on działa tak jak aplikacja @.
Długo się starcie? Długie cykle masz? Kiedy ewentualne testowanie ? [emoji3526][emoji3526][emoji3526]
Staramy się 15 miesięcy, w tym czasie jedna ciąża pozamaciczna. Chcę sobie pomoc. Od dziś CLO, więc testy pójdą w ruch.
 
reklama
Do góry