reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Kurcze, z jednej strony ciesze się że już owu za mną i pozostaje tylko czekanie, już nie długo może dostanę najcudowniejszy prezent świąteczny w tym roku [emoji4] a z drugiej strony trochę zazdroszczę tym dziewczynom które mają to jeszcze przed sobą i wszystko w ich rękach. [emoji5]
Ja do końca nie jestem zadowolona z tego cyklu, a właściwie z naszych poczynań [emoji6] ale cóż mam dzisiaj taki dzień pełny nadziei [emoji7]

No i wjeżdżam z racuchami [emoji14] która chętna to zapraszam [emoji12]
20201125_165455.jpeg
 
reklama
Kurcze, z jednej strony ciesze się że już owu za mną i pozostaje tylko czekanie, już nie długo może dostanę najcudowniejszy prezent świąteczny w tym roku [emoji4] a z drugiej strony trochę zazdroszczę tym dziewczynom które mają to jeszcze przed sobą i wszystko w ich rękach. [emoji5]
Ja do końca nie jestem zadowolona z tego cyklu, a właściwie z naszych poczynań [emoji6] ale cóż mam dzisiaj taki dzień pełny nadziei [emoji7]

No i wjeżdżam z racuchami [emoji14] która chętna to zapraszam [emoji12]Zobacz załącznik 1206248
Racuchy [emoji7] chodza za mna od jakiegos tygodnia :D
 
Kurcze, z jednej strony ciesze się że już owu za mną i pozostaje tylko czekanie, już nie długo może dostanę najcudowniejszy prezent świąteczny w tym roku [emoji4] a z drugiej strony trochę zazdroszczę tym dziewczynom które mają to jeszcze przed sobą i wszystko w ich rękach. [emoji5]
Ja do końca nie jestem zadowolona z tego cyklu, a właściwie z naszych poczynań [emoji6] ale cóż mam dzisiaj taki dzień pełny nadziei [emoji7]

No i wjeżdżam z racuchami [emoji14] która chętna to zapraszam [emoji12]Zobacz załącznik 1206248
O jaaaaa [emoji7] ale smaka narobiłaś [emoji39][emoji39] u mnie owu jutro lub piątek [emoji16] także najlepsze przede mną[emoji16] narzeczony zjeżdża wieczorem z zagranicy, udało się wstrzelić w owu więc jestem dobrej myśli [emoji16] potem też tylko czekanie na świąteczny prezencik [emoji7] trzymam kciuki [emoji3059]
 
Uwielbiam i często robię [emoji7]
Ja też jestem po owu i teraz te czekanie, niecierpliwość, ciekawość... czas który zawsze jakoś tak wolno leci. Ja jestem pozytywnie nastawiona po wizycie u lekarza, jakoś tak mimo wszystko. A jeszcze jak powiedział by za 10 dni zrobić betę to całkiem jakoś tak ale z drugiej strony boję się że jak się nie uda to będzie to chyba największe moje rozczarowanie. Staranka były moim zdaniem intensywne jak nigdy [emoji28] zwłaszcza przez ostatnie dni. A dziś mam mega ochotę na igraszki z mężem [emoji5]
Kurcze, z jednej strony ciesze się że już owu za mną i pozostaje tylko czekanie, już nie długo może dostanę najcudowniejszy prezent świąteczny w tym roku [emoji4] a z drugiej strony trochę zazdroszczę tym dziewczynom które mają to jeszcze przed sobą i wszystko w ich rękach. [emoji5]
Ja do końca nie jestem zadowolona z tego cyklu, a właściwie z naszych poczynań [emoji6] ale cóż mam dzisiaj taki dzień pełny nadziei [emoji7]

No i wjeżdżam z racuchami [emoji14] która chętna to zapraszam [emoji12]Zobacz załącznik 1206248
Screenshot_20201125-172358_Premom.jpeg
 
Tak sobie czytam i widzę że już w większości jesteście po owulacji lub w trakcie a ja dopiero czekam jak mi się skończy [emoji204]... To czekanie jest najgorsze...
 
reklama
Do góry