reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Hej!
Witam się z Wami w 15 dc.
Jestem trochę zmartwiona, bo według 1 kalendarza powinnam mieć owulacje wczoraj, według innego jutro, a według siebie to mogłam mieć w ogóle we wtorek (objawy). A testy owulacyjne wychodzą tak blade, że ledwo co widać... nie ma nawet 1 który byłby chociaż troche blisko pozytywu. Jedyne co to wlasnie pon/wt troszeczke wyrazniejsze były, myślalam, ze to zwiastun, a wczoraj i dziś białe, że ledwo kreskę widać.
Eh. Moje dobre nastawienie minęło.
Mam nadzieję, ze u Was wszystko super i owu i seksy i że 2 kreski to kwestia kilku tygodni :)
Miłego dnia!
 
Hej!
Witam się z Wami w 15 dc.
Jestem trochę zmartwiona, bo według 1 kalendarza powinnam mieć owulacje wczoraj, według innego jutro, a według siebie to mogłam mieć w ogóle we wtorek (objawy). A testy owulacyjne wychodzą tak blade, że ledwo co widać... nie ma nawet 1 który byłby chociaż troche blisko pozytywu. Jedyne co to wlasnie pon/wt troszeczke wyrazniejsze były, myślalam, ze to zwiastun, a wczoraj i dziś białe, że ledwo kreskę widać.
Eh. Moje dobre nastawienie minęło.
Mam nadzieję, ze u Was wszystko super i owu i seksy i że 2 kreski to kwestia kilku tygodni :)
Miłego dnia!
Mi w poprzednim cyklu owu przesunąłem się na 19dc, a najczęściej mam w okolicach 12dc🤷‍♀️ więc może jeszcze wszystko przed Tobą 🙃
 
Cześć wszystkim [emoji137]
Dzisiaj zapowiada się dość pracowity dzień, ale to dobrze bo co raz bliżej termin nie-[emoji204] [emoji6]
Coś mi aplikacja głupieje bo wg niej ten cykl będzie miał 34d, a przecież ostatni był 29d. Także już sama nie wiem [emoji134]
 
Hej!
Witam się z Wami w 15 dc.
Jestem trochę zmartwiona, bo według 1 kalendarza powinnam mieć owulacje wczoraj, według innego jutro, a według siebie to mogłam mieć w ogóle we wtorek (objawy). A testy owulacyjne wychodzą tak blade, że ledwo co widać... nie ma nawet 1 który byłby chociaż troche blisko pozytywu. Jedyne co to wlasnie pon/wt troszeczke wyrazniejsze były, myślalam, ze to zwiastun, a wczoraj i dziś białe, że ledwo kreskę widać.
Eh. Moje dobre nastawienie minęło.
Mam nadzieję, ze u Was wszystko super i owu i seksy i że 2 kreski to kwestia kilku tygodni :)
Miłego dnia!

Ja tez myslalam w tym cyklu ze mam owu okolo 14-15 dnia a tu psikus nanprawdopodobniej byla wczoraj ( widze po szyjce i zmianie sluzu) i testy juz wczoraj bledsze. A dzis mam 19 dc czyli owu byla e 18. Dlugo bladziochy wychodzily az raptem dwie tluste krechy. Moze u Ciebie tez sie poprzesuwalo.
 
Hej!
Witam się z Wami w 15 dc.
Jestem trochę zmartwiona, bo według 1 kalendarza powinnam mieć owulacje wczoraj, według innego jutro, a według siebie to mogłam mieć w ogóle we wtorek (objawy). A testy owulacyjne wychodzą tak blade, że ledwo co widać... nie ma nawet 1 który byłby chociaż troche blisko pozytywu. Jedyne co to wlasnie pon/wt troszeczke wyrazniejsze były, myślalam, ze to zwiastun, a wczoraj i dziś białe, że ledwo kreskę widać.
Eh. Moje dobre nastawienie minęło.
Mam nadzieję, ze u Was wszystko super i owu i seksy i że 2 kreski to kwestia kilku tygodni :)
Miłego dnia!
A pokaż testy jakie miałaś?? W aplikacji masz??
 
reklama
Do góry