reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Hej. Zaczynam zaraz prace. Na szczescie tylko 2 godzinki. Przed wyjsciem zrobilam test ale on nadal jakis blady. Wroce to wrzuce fotke do programu ale one wszystkie dla mnie takie same. Moze dlatego ze ja duzo pije i te siki rozwodnione... buuuu. No ale musze pic duzo. Staralam sie dzis z sikow takich drugich ze tak powiem i nie pilam mega duzo
 
Hej. Zaczynam zaraz prace. Na szczescie tylko 2 godzinki. Przed wyjsciem zrobilam test ale on nadal jakis blady. Wroce to wrzuce fotke do programu ale one wszystkie dla mnie takie same. Moze dlatego ze ja duzo pije i te siki rozwodnione... buuuu. No ale musze pic duzo. Staralam sie dzis z sikow takich drugich ze tak powiem i nie pilam mega duzo

Nie powinno się pic przed siusianiem na test ze 2 godzinki [emoji39]
 
@coca hhahaha to w moim przypadku niewykonalne. Musze pilnowac picia 2 l dziennie [emoji23] cos czuje ze te moje robienie testow to o kant dupy bedzie. Ale ok, zobaczymy dzisiaj . Teraz nie wypije i za 3 h zrobie test.
 
U mnie tak samo, wg aplikacji we wtorek owu i akurat wizyta u ginekologa
U mnie tak samo, apka pokazywała we wtorek owu, ale w porównaniu z wczorajszą kreska i dzisiejszą premom pokazuje mi już dzisiaj owu i że wczoraj był peak 🤔 będę robić jeszcze przez dwa dni dla pewności bo nie jestem jakoś do końca przekonana, że wczoraj to już był pozytywny test...
 
reklama
Do góry