reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Dobry wieczór dziewczyny [emoji16] dzisiaj pełen relaks, wyjechałam do rodziców i na zakupy i całkiem odświeżyła mi się głowa [emoji3526] zrobiłam test owu dzisiaj mimo, że wcześniej wypiłam kawę i wychodzi na to, że owu za rogiem, szyjka i śluz już też na to wskazują, mimo, że jedna apka pokazuje owu za 3 dni a druga za 5. Może witaminy tak działają i wiesiołek [emoji848]

Pamiętaj ze apki to tylko algorytmy matematyczne, a Ty to żywy organizm [emoji6] apka nie przewidzi stresu, przeziębienia i innych czynników, które mogą wpłynąć na owu [emoji16] obserwuj siebie, sikaj na testy, to najpewniejsze. Wszystko wskazuje na to, ze owu tuż za rogiem [emoji123][emoji122]
 
Czytałam wasze poprzednie posty i powiem wam że chyba jakiś dziwny miesiąc dla nas wszystkich... Ja niby jestem w 2dc, w noc gdy się zaczęło czułam się fatalnie, typowo dla @, wczoraj trochę było, ale zdecydowanie mniej niż zwykle w 1dc i sporo skrzepów (przeleżał am cały dzień więc mogło się tak porobić), a dziś tak jakby to już było ku końcowi :O nie wiem za bardzo co się dzieje, nie pamiętam czy kiedyś tak miałam...
 
Czy każda ciemna kreska (ciemna równie jak testowa ale cieńsza) będzie już oznaczała peak? Pierwszy raz sikam na testy dzień w dzień i pierwszy raz wrzucam wyniki do appki, więc jeszcze się na tym nie znam. 3 dni temu wg Premom był peak, ale nie były to tak tluste krechy jak niektóre dziewczyny wrzucają, następnie był spadek a dziś znów wysoki poziom. Nie miałam jeszcze skoku temperatury, dlatego sikam dalej. Jest sens sikać? Czy pierwszy wyższy poziom lh był już tym właściwym? (Przy wyniku 0,88 appka pokazała peak). Będę wdzięczna za podpowiedzi bo nie ogarniam [emoji2962]

Jeśli wcześniej rzeczywiście pokazała peak to dlatego ze sikalas dalej i wartości spadały. Ona automatycznie wówczas uznaje za peak najwyższa wartość jaka zarejestrowała z tych „wysokich”. Ale na testy owu trzeba sikać z głowa. Zgodnie z instrukcja w testach kreska testowa ma być równie ciemna lub ciemniejsza od kontrolnej czyli w apce stosunek minimum 1.

Moim zdaniem bardzo dobrze ze mierzysz temp i myślisz przy tym co robisz [emoji6] poziom LH waha się w ciągu cyklu i mogło tak być, ze był na dość wysokim poziomie ale nie wystarczającym jeszcze do pęknięcia pęcherzyka. Teraz przy wartości 1,8 jutro lub pojutrze jak testy będą jaśnieć zapewne zaznaczy Ci nowy peak. Temperatura powinna Ci to potwierdzić.

Pamiętajcie, ze to tylko aplikacja, ona tylko oblicza stosunek, ale my jesteśmy ludźmi myślącymi i analizę to już lepiej zostawić samemu sobie [emoji16] mi na przykład raz peak zaznaczyła przy wartości 0,8 ale wówczas się nie myliła, bo ominelam jedno sikanie w którym zapewne wyszedłby już wysoki stosunek. Potwierdzone progiem tydzień później [emoji6]
 
Pamiętaj ze apki to tylko algorytmy matematyczne, a Ty to żywy organizm [emoji6] apka nie przewidzi stresu, przeziębienia i innych czynników, które mogą wpłynąć na owu [emoji16] obserwuj siebie, sikaj na testy, to najpewniejsze. Wszystko wskazuje na to, ze owu tuż za rogiem [emoji123][emoji122]
Jutro wrócę do testów z allegro bo fajnie się sprawdziły w zeszłym cyklu a zostały mi jeszcze trzy 😁 im wcześniej pojawi się owu tym lepiej ☺️ jeszcze lepiej, że mąż w końcu ma wolną sobotę więc do poniedziałku jest w domu 😁 właśnie ten cykl jest bez żadnych stresów, odczuwam jakiś wewnętrzny spokój, mam nadzieję, że to dobry zwiastun. Tylko teraz pytanie ten koncentrat ananasa to od 1 dpo czy 5 dpo?
 
Jutro wrócę do testów z allegro bo fajnie się sprawdziły w zeszłym cyklu a zostały mi jeszcze trzy [emoji16] im wcześniej pojawi się owu tym lepiej [emoji3526] jeszcze lepiej, że mąż w końcu ma wolną sobotę więc do poniedziałku jest w domu [emoji16] właśnie ten cykl jest bez żadnych stresów, odczuwam jakiś wewnętrzny spokój, mam nadzieję, że to dobry zwiastun. Tylko teraz pytanie ten koncentrat ananasa to od 1 dpo czy 5 dpo?

Nie wiem jak to u Ciebie jest, ale u mnie po takiej wartości peak byłby w nocy. Idealnie żeby cały weekend spędzić na intensywnych staraniach [emoji16][emoji16][emoji16] kciuki!!! [emoji110][emoji110][emoji110]

A o ananasie to musiałby się wypowiedzieć ktoś inny bo nie zażywałam [emoji39]
 
Nie wiem jak to u Ciebie jest, ale u mnie po takiej wartości peak byłby w nocy. Idealnie żeby cały weekend spędzić na intensywnych staraniach [emoji16][emoji16][emoji16] kciuki!!! [emoji110][emoji110][emoji110]

A o ananasie to musiałby się wypowiedzieć ktoś inny bo nie zażywałam [emoji39]
Jak wstanę w nocy to pewnie sprawdzę 😅 w ostatnim cyklu w piątek była bardzo podobna, a w sobotę już pozytyw. Jednak nie wiem kiedy rzeczywiście wskoczyła, wydaje mi się że bardzo możliwe, że było to z piątku na sobotę skoro ginekolog widziała w poniedziałek przed południem już ciałko żółte, przynajmniej tak mi się wydaje 😁
 
Jeśli wcześniej rzeczywiście pokazała peak to dlatego ze sikalas dalej i wartości spadały. Ona automatycznie wówczas uznaje za peak najwyższa wartość jaka zarejestrowała z tych „wysokich”. Ale na testy owu trzeba sikać z głowa. Zgodnie z instrukcja w testach kreska testowa ma być równie ciemna lub ciemniejsza od kontrolnej czyli w apce stosunek minimum 1.

Moim zdaniem bardzo dobrze ze mierzysz temp i myślisz przy tym co robisz [emoji6] poziom LH waha się w ciągu cyklu i mogło tak być, ze był na dość wysokim poziomie ale nie wystarczającym jeszcze do pęknięcia pęcherzyka. Teraz przy wartości 1,8 jutro lub pojutrze jak testy będą jaśnieć zapewne zaznaczy Ci nowy peak. Temperatura powinna Ci to potwierdzić.

Pamiętajcie, ze to tylko aplikacja, ona tylko oblicza stosunek, ale my jesteśmy ludźmi myślącymi i analizę to już lepiej zostawić samemu sobie [emoji16] mi na przykład raz peak zaznaczyła przy wartości 0,8 ale wówczas się nie myliła, bo ominelam jedno sikanie w którym zapewne wyszedłby już wysoki stosunek. Potwierdzone progiem tydzień później [emoji6]
Dziękuję Ci ślicznie. Wszystko już jest jasne. Sikam dalej 😁
 
reklama
Do góry