reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Coca tak pierwszy raz. Zdecydowałam sie po tym poplatanym cyklu ostatnio. Bardziej z ciekawosci chcialam ale tez zeby sie wspomoc. Musze isc jutro dokupic bo dwa mi zostaly.
 
reklama
Coca tak pierwszy raz. Zdecydowałam sie po tym poplatanym cyklu ostatnio. Bardziej z ciekawosci chcialam ale tez zeby sie wspomoc. Musze isc jutro dokupic bo dwa mi zostaly.

No to musisz poobserwować jak u Ciebie będzie LH wzrastać, czy nagle, czy stopniowo. Po 2-3 cyklach już się ma lepszy obraz sytuacji, swojego organizmu, cyklu. Choć życzę Ci żebyś nie musiała tak długo ich robić i żeby następne dwie tluste krechy były już ciążowe [emoji110]
 
Też od dzisiaj zaczęłam robić testy owu, dzisiaj 7 dc i bladość prawie całkowita, więc pewnie będzie za ponad tydzień [emoji16] chociaż mam pytanie, możliwe żeby po alkoholu temperatura skoczyła prawie do 37 stopni? Wypiłam wczoraj piwo na wieczór i może to przez to [emoji848]
 
Cześć. Mnie dziś zalało, wodnisty, jajniki pobolewają.. Takze juz coś się zaczyna dziac.. Możliwe że znów castagnus przyspieszy owulke..
 
Też od dzisiaj zaczęłam robić testy owu, dzisiaj 7 dc i bladość prawie całkowita, więc pewnie będzie za ponad tydzień [emoji16] chociaż mam pytanie, możliwe żeby po alkoholu temperatura skoczyła prawie do 37 stopni? Wypiłam wczoraj piwo na wieczór i może to przez to [emoji848]

Temperatura podstawowa? Czy teraz?
 
Też od dzisiaj zaczęłam robić testy owu, dzisiaj 7 dc i bladość prawie całkowita, więc pewnie będzie za ponad tydzień [emoji16] chociaż mam pytanie, możliwe żeby po alkoholu temperatura skoczyła prawie do 37 stopni? Wypiłam wczoraj piwo na wieczór i może to przez to [emoji848]
Tak, są to zakłócenia które powinno się zaznaczać i nie brać ich pod uwagę. Inne to: choroba, przyjemowane leki, stres, podróże czy krótka noc.
 
Też od dzisiaj zaczęłam robić testy owu, dzisiaj 7 dc i bladość prawie całkowita, więc pewnie będzie za ponad tydzień [emoji16] chociaż mam pytanie, możliwe żeby po alkoholu temperatura skoczyła prawie do 37 stopni? Wypiłam wczoraj piwo na wieczór i może to przez to [emoji848]
Może, ale nie powinno po 1 piwie 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry