reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Dziewczyny a czy któras bada sobie szyjkę macicy? Bo ja właśnie badam i wydaje mi się że jest wysoko, zamknięta i twarda. A skoro dziisiaj 31 dc to nie powinna być otwarta na małpę? ☺️
Szyjka potrafi się zmieniać też kilka razy w ciągu dnia, może dopiero wieczorem się otworzyć ☺️
 
reklama
Ja zawsze sprawdzam wieczorem podczas kapieli
Ja jestem 6 dzień po owu i od owu cały czas jest wysoko, czy to normalne? Z tego co czytałam w internetach to po owu niby powinna się obniżyć... Od dawna sobie ją badasz? Ja dopiero pierwszy cykl i dlatego się pytam, dodatkowo dziś mam dużo kremowego śluzu...
 
Ja jestem 6 dzień po owu i od owu cały czas jest wysoko, czy to normalne? Z tego co czytałam w internetach to po owu niby powinna się obniżyć... Od dawna sobie ją badasz? Ja dopiero pierwszy cykl i dlatego się pytam, dodatkowo dziś mam dużo kremowego śluzu...
Ja znowu czytałam, że obniza się dopiero przed samą @ i to też zawsze obserwuje u siebie. Od owu jest wysoko a dzień przed @ już bardzo nisko.
 
Ja jestem 6 dzień po owu i od owu cały czas jest wysoko, czy to normalne? Z tego co czytałam w internetach to po owu niby powinna się obniżyć... Od dawna sobie ją badasz? Ja dopiero pierwszy cykl i dlatego się pytam, dodatkowo dziś mam dużo kremowego śluzu...

Niestety tak w miare regularnie to dopiero pierwszy cykl.
 
reklama
Do góry