reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
A w sumie mam pytanko, czy ta temperatura to faktycznie taki wyznacznik? W sensie, chyba nie zawsze musi wzrastać?
Tak sobie czasem myślę, "szukając" objawów, monitorując swój organizm albo nie widzimy nic albo za dużo, a przecież ile kobiet nie czuje nic a raptem się dowiaduje, że ciąża bo po prostu nie przyszedł okres [emoji85][emoji87][emoji85]

Mi zazwyczaj spada 1-2 dni przed @ ale ostatnio jak miałam dłuższy cykl i biochemiczna była wysoko do końca i spadła w dzien kiedy dostałam @
 
mam nadzieje ze się nie gniewasz na mnie 🤷🏼‍♀️ oby chociaż na Ciebie spadł ten czar grudniowy! trzymam mocno kciuki żeby jednak małpa cię nie dopadła
Dzięki, skrycie liczę że nie przyjdzie, ale jak ginekolog mówił że nie było owulacji to tak już trochę dobija, a jeszcze test był negatywny
 
Skarby moje...super, że jesteście. Dobrze, że w tej trudnej drodze do upragnionego celu są osoby, w których mamy oparcie. Nikt nas tak dobrze nie zrozumie niż osoba, która przechodzi przez to samo. Smucimy się razem, cieszymy się razem, wzajemnie się wspieramy i pocieszamy. Dobrze Was mieć [emoji173]
 
Skarby moje...super, że jesteście. Dobrze, że w tej trudnej drodze do upragnionego celu są osoby, w których mamy oparcie. Nikt nas tak dobrze nie zrozumie niż osoba, która przechodzi przez to samo. Smucimy się razem, cieszymy się razem, wzajemnie się wspieramy i pocieszamy. Dobrze Was mieć [emoji173]
Też się cieszę że są tu osoby które przechodzą to samo co ja i wiedzą co czuje, bo nawet najlepszy facet mimo iż by chciał to nigdy tak naprawdę nie poczuje tego co my... Też ta grupa bardzo mi pomogła [emoji6]
 
reklama
Do góry