reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
4 kapsułki 2040mg.
Łykam oeparol firmy adamed

To jest taka dawka od jakiej zaczynałam w 1 cyklu [emoji3526] później zwiększyłam zgodnie z tym [emoji116]
IMG_3797.jpg
 
To jest taka dawka od jakiej zaczynałam w 1 cyklu [emoji3526] później zwiększyłam zgodnie z tym [emoji116]Zobacz załącznik 1202876
Na razie zostawię taka dawkę jak jest na opakowaniu i zobaczę co się będzie działo.. Zwiększyć zawsze można..
Ogólnie to moja 🐵Dziś się wyciszyła i jest jej mało co.. Więc cieszy mnie to bo myślę że za 2 dni będzie już można 💕💕💕
 
Na razie zostawię taka dawkę jak jest na opakowaniu i zobaczę co się będzie działo.. Zwiększyć zawsze można..
Ogólnie to moja [emoji204]Dziś się wyciszyła i jest jej mało co.. Więc cieszy mnie to bo myślę że za 2 dni będzie już można [emoji177][emoji177][emoji177]

I bardzo słusznie, maksymalne działa na samym końcu, może wcale nie będą Ci potrzebne [emoji110][emoji110]
 
reklama
Mój nie używa nic extra. Ja zaczęłam jeść ananasa od wczoraj. Reszta .. czyli wiesiołek np to już po wizycie u ginekologa do którego generalnie nawet się jeszcze nie zapisałam, bo terminy ustalać będzie od 25.11. Wtedy będę wiedzieć więcej. Nie będę brała nic bez konsultacji :) Ta ginekolog obecnie przyjmuje pacjentki ciężarne i po recepte nic więcej [emoji28] Więc klops! Czekam. Może zapiszę się na nfz i pójdę sprawdzić co jest grane po becie w grudniu. Tak też może wyjść[emoji38]
Muszę chyba staremu żeń szen kupić, bo coś osłabł ostatnio. Ale rozumiem go, ma za dużo pracy :(
 
Do góry