reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Nie chce nawet tego tu czytać.. Też miałam zalamanie wczoraj. Ale postawilyscie mi dziewczyny do pionu.. A dziś już jest lepiej..
Musimy próbować. Będzie dobrze... 😘😘😘😘
Dziękuję 😘😘 to czekanie jest chyba najgorsze, ale mi zawsze brakuje cierpliwości i chciałabym, żeby ten czas szybko leciał, a tu nie da się tego ominąć, ale na dwie kreski i późniejszą kontynuację warto czekać 😄
 
Dziękuję 😘😘 to czekanie jest chyba najgorsze, ale mi zawsze brakuje cierpliwości i chciałabym, żeby ten czas szybko leciał, a tu nie da się tego ominąć, ale na dwie kreski i późniejszą kontynuację warto czekać 😄
Trzeba być cierpliwym..
Stwierdziłam że nie będę robić testów owu w tym cyklu.. Będę wsłuchiwała się w swój organizm.. Będzie mniej stresu.. Zobaczymy co z tego wyjdzie..
 
A co u Ciebie było nie tak z wiesiolkiem?? Bo chyba ominęłam albo nie pisałaś

Nie miałam żadnych złych dolegliwości, choć pare dziewczyn go odstawilo ze względu na ból brzucha. U mnie po 3 cyklu stosowania po prostu nie zwiększył jakoś zauważalnie ilości śluzu [emoji2368] niektóre źródła podają, ze trzeba mu dać 2-3 cykle, żaby zadziałał, wiec MOŻE jeszcze spróbuje 4 cykl jak się nie uda, ale myśle, czy nie zrezygnować z niego. Kasa idzie a efektów brak [emoji2368] ale musisz sprawdzić na sobie [emoji3526] niektóre dziewczyny opowiadały ze po średniej dawce od razu w pierwszym cyklu je wręcz zalewało, wiec życzę Ci właśnie takich doznań [emoji16]
 
Nie miałam żadnych złych dolegliwości, choć pare dziewczyn go odstawilo ze względu na ból brzucha. U mnie po 3 cyklu stosowania po prostu nie zwiększył jakoś zauważalnie ilości śluzu [emoji2368] niektóre źródła podają, ze trzeba mu dać 2-3 cykle, żaby zadziałał, wiec MOŻE jeszcze spróbuje 4 cykl jak się nie uda, ale myśle, czy nie zrezygnować z niego. Kasa idzie a efektów brak [emoji2368] ale musisz sprawdzić na sobie [emoji3526] niektóre dziewczyny opowiadały ze po średniej dawce od razu w pierwszym cyklu je wręcz zalewało, wiec życzę Ci właśnie takich doznań [emoji16]
Zobaczymy jak u mnie będzie działaś.. Spróbuję. Jak będę się źle czuła to odstawie.. Biorę maksymalna dawkę jaka jest na opakowaniu..
 
Nie chce nawet tego tu czytać.. Też miałam zalamanie wczoraj. Ale postawilyscie mi dziewczyny do pionu.. A dziś już jest lepiej..
Musimy próbować. Będzie dobrze... 😘😘😘😘
Dokładnie tak jak Lisa mówi!! Będziemy krzyczeć i wstrzykiwać pozytywna energię 💪🏻 A wspólna przygodę skończymy w sierpniu na porodówkach
 
reklama
Do góry