reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Dziekuje Lisa [emoji8] potrzebowalam przeczytac cos takiego, mam nadzieje, ze obie zobaczymy druga kreske juz w grudniu [emoji846]
Ja wierzę w to, że za parę dni zobaczę piękne ⏸️kreski..
A powiedzcie mi dziewczyn czy 10dpo z krwi coś wyjdzie juz?? Bo w sumie w 8dpo idę badać proga i tsh. I nie wiem czy czekać te 2 dni czy nie..
 
Ja wierzę w to, że za parę dni zobaczę piękne [emoji3498]kreski..
A powiedzcie mi dziewczyn czy 10dpo z krwi coś wyjdzie juz?? Bo w sumie w 8dpo idę badać proga i tsh. I nie wiem czy czekać te 2 dni czy nie..

Wiesz wszystko zalezy kiedy bedzie zagniezdzenie a moze byc miedzy 6-12 dpo tak mniej wiecej. Wyedy zaczyna sie wytwarzac betahcg. Wiec jezeli bedzie przed tym dniem to juz bedzie a jak pozniej to nie. Mi kiedys babka w labo w szpitalu powoedziala zeby robic najwczesniej dzien przed @ bo wczesniej czesto sa rozczarowanania a potem wychodzi ze jednak ciaza jest.

Ja tutaj raczej nie mam mozliwosci zrobic bety. Chyba robia tylko ze skierowania lekarza
 
Wiesz wszystko zalezy kiedy bedzie zagniezdzenie a moze byc miedzy 6-12 dpo tak mniej wiecej. Wyedy zaczyna sie wytwarzac betahcg. Wiec jezeli bedzie przed tym dniem to juz bedzie a jak pozniej to nie. Mi kiedys babka w labo w szpitalu powoedziala zeby robic najwczesniej dzien przed @ bo wczesniej czesto sa rozczarowanania a potem wychodzi ze jednak ciaza jest.

Ja tutaj raczej nie mam mozliwosci zrobic bety. Chyba robia tylko ze skierowania lekarza
Czyli zrobię tsh pakiet i proga, a najwyżej testy zacznę robić od 10dpo i będę obserwować co tam się dzieje.
Powiem Wam, że jestem ciekawa kiedy się pojawi..
 
Czyli zrobię tsh pakiet i proga, a najwyżej testy zacznę robić od 10dpo i będę obserwować co tam się dzieje.
Powiem Wam, że jestem ciekawa kiedy się pojawi..

Ja mam tylko dwa testy hehehe. Jeden mam taki chyba ze plusik sie robi z kresek a drugi clearblue ten z tygodniami. I tak sie zastanawialam ktory jak cos pierwszy zrobic.
 
Ja mam tylko dwa testy hehehe. Jeden mam taki chyba ze plusik sie robi z kresek a drugi clearblue ten z tygodniami. I tak sie zastanawialam ktory jak cos pierwszy zrobic.
Ja muszę kupić, bo nie mam żadnego.. A miałam nie kupować szybciej niz 12dpo, ale chyba kupię, "głupia ja"...
 
Ja muszę kupić, bo nie mam żadnego.. A miałam nie kupować szybciej niz 12dpo, ale chyba kupię, "głupia ja"...

Ja mialam dwupak z kiedys bo okres mi sie spoznial i jeden zostal. A ten z clearblue kupilam w zeszlym cyklu bo myslalam ze moze cos z tego bedzie ale jak przyszedl to @ przyszla.
 
Screenshot_20201201_113935.jpg

Sprawdzilo się u któreś, bo ja już sobie chyba zaczynam wmawiać, że może u mnie tak się dzieje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Dziewczyny a jak długo boli Was jajnik przy owulacji? Kiedy zaczyna boleć i kiedy kończy?
Mnie zazwyczaj parę dni szybciej pobolewa raz jeden raz drugi i później jeden z nich mocniej boli i ból mija. W tym cyklu ogólnie to mnie podbrzusze bolało jak na 🐵, także ogólnie to nic nie wiem.
 
Do góry