reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

agnis a pisalam ci ze to bedzie dluzej niz zakladałas, wiem bo rok temu remont mialam wiec wiem jak to jest
wspolczuje syfu i w ogole ale pomysl jak bedzie po remoncie:-)
 
reklama
agnis współczuję remontu...
ciacho cześć :)
Dziś tylko na godzinkę w pracy jak miło :D
Badania nam robili o zdatności do pracy ;) Jutro na 9.00
Pozdrawiam
 
Hej gdzie sie podziewacie ??

ja kawke mrozona pije , chlodze sie ;-);-)
Mlody przyszedl ze szkoly z kolega to sie bawia a mloda z klasa nad jeziorem wroca kolo 16 :tak:
Pranko mi sie robi to zaraz wywiesze moze wyschnie do wieczora :tak:

Agnis no tak to zazwyczaj z remontem jest ze wyskakuja po drodze jakies wydatki :tak:
ale juz pewno blizej jak dalej wiec zaraz bedziesz miala porobione i bedzie czysciutko :-):-)

ezoja to szybko sie uwineli z badaniami :tak:
dzis pewno juz na caly dzien poszlas ?? :baffled:

My dzis mamy przeglad auta mam nadzieje ze zaraz nic nie nawymyslaja :confused:
choc to meza kolegi z pracy kolega robi wiec moze jak cos to przymknie oko
a zrobi sie w pl jak bedzie cos trzeba :tak:

No i tyle :happy:
 
Witam kobietki:)
Mam wrażenie że się powoli rozpuszczam... ta pogoda mnie dobija. Z wiatrakiem po mieszkaniu chodzę - wszędzie go ze sobą noszę. Doła miałam strasznego przez ostatnie dni. Babka od mieszkania chciała nas oszukać. I takim sposobem - to mieszkanie mamy do końca miesiąca a nowego jeszcze nie mamy zapewnionego. Nienawidzę czegoś takiego. Ludzie są naprawdę podli. Na szybkiego teraz będziemy szukać :szok: a na rynku Gorzowskim miernota straszna jeśli chodzi o mieszkania 4 pokojowe. ghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh....
W poniedziałek moja córa w końcu wraca ze Świnoujścia - strasznie się za nią stęskniłam:)
Jadę dziś do teściów troszkę na wieś odpocząć. W tym bloku się wykończyć można.
Wczoraj miałam śmieszną sytuację - zadzwonili do mnie z propozycją pracy (w zeszłym roku szukałam i rozsyłałam cv). Bardzo mi konkretnie na tej zależało. W zeszłym roku. Babka się zapytała czy możemy się spotkać - a ja jakiegoś głupkowatego humoru dostałam i powiedziałam że tak, ale w przyszłym roku. W słuchawce cisza - a ja się brechtać zaczęłam i powiedziałam że w ciąży jestem i teraz pracy nie szukam. Rok temu dałam cv - teraz dopiero zadzwonili - więc w przyszłym roku możemy się spotkać :-p.

Miłego weekendu:)
 
dzien dobry
atagata nie tylko tobie gorąco jest 33 stop jak zwykle wiecej niz zapowiadaja;-) bylismy na basenie troche sie schlodzic mam rzut beretem wiec 3 razy w tyg lazimy:tak: a nie mieliscie czasem domu kupic? czy mi sie pomylilo z kims innym..:zawstydzona/y:?
ale dobrze kobiecie powiedzialas :-D:-D chcialabym jej mine zobaczyc jak to uslyszala:-D:-D:-D
 
Hej u nas tez upalnie. My na dzialce . Mloda na wycieczce. Wyszlam wlasnie z basenu pomoczylam sie troche. Terax rozpalamy grilla i robie frytki. A co tam...Atagata mam nadzieje ze znajdziecie cos niebawem bo tak to stres na ostatnia chwile. Wlasnie nie pisalas nic o domku tez cos mi tak swita po glowie. Milego wekendu.
 
owca lubie grilla ale w taki upal to nawet bym nie zjadla a juz stac przy nim o nieee:no:
ale basen super sprawa tylek można pomoczyć;-):-D
 
Ciacho moj w cieniu tylko kielbaski usmazyl. Bo samymi frytkami sie nie naje heh. Jutro grillujemy z rodzinka bo dzis moja siostra przyjezdza z Holandi do mamy. Ide popluskac sie jeszcze.
 
Dzień dobry:)
A owszem - bo mieliśmy część domku wynająć z ogródkiem. Kupić nie koniecznie - za mało zarabiamy a kredytów nie chcemy.
Mamuśka - a jak Ty się trzymasz? Jeszcze miesiąc i lżej Ci będzie:)

Pozdrowionka upalne:)
 
reklama
Hej i ja.

Ja codziennie nad jeziorem. Chociaz tyle. Jak narazie nie jade dalej bo M na wyjezdzie od kilku dni i dopiero wraca. Upal okropny. Spadam bo cos najmniejsze nie chce spac.
 
Do góry