reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry
ezoja a no cisza nikomu sie pisac nie chce to raz a dwa ze nie ma z kim,fb zabilo wateczek
slyszalam ze szykuje wam sie spotkanko w sierpniu, oby was duzo bylo i super zabawa byla:-):tak:
 
reklama
Hej wam:) mieszkanka jeszcze nie mamy. Tam gdzie oglądaliśmy to Arturek wywalił się prawie na wejściu - takie śliskie kafle. Łazienka klaustrofobiczna, i schody się kiwały jak na piętro wchodziliśmy. Określenie "salon z aneksem" zmieniło znaczenie słów "kuchnia z telewizorem". heh... dziś oglądamy kolejne. Mam nadzieję że będzie ok:)
ezoja - ja bardzo lubię teatr i scenę letnią też - ale niestety nie mam z kim dzieci zostawić więc kulturalnie jestem wyłączona ze społeczności zazwyczaj - szczególnie wieczorami:)

dziś w końcu odrobina chłodu...
 
tak chłodek fajny... tylko padać mogłoby nocą ;)
ciacho ja się zastanawiam dlaczego Ty nie chcesz spotkać się? Ja nie wiem jeszcze jak pracować będę, ale postaram się być.
 
Ezoja a poco mam sie spotkac powazne pytam? nie mam ochoty na takie spedy nigdy nie lubilam:no: no i nie mam czym dojechac nie mam auta, dzieciaki ze mna nie pojada a na pol dnia ich nie zostawie samych
 
Hej...
popadalo troche u mnie i mala burza przeszla ale odrazu inne powietrze :tak::tak:
bylam w sklepie po borowki bo chce jutro urodzinowe ciasto zrobic , a moje na dzialce jeszcze kwaskowate to nie bede rwac :confused:
kurde drogie to takie malutkie pudelko 200 gr a 2 euro kosztuje :tak: to lepiej se krzaka w ogrodzie posadzic ;-)

Teraz zmyware nastawilam i siadlam z piwkiem :-p

Ciacho a no szkoda ze nie lubisz takich spotkan :-( bo ja tez mam zamiar tam byc :tak:
fajnie byloby cie poznac osobiscie a nie tylko wirtualnie ;-) no ale jak nie chcesz to nic na sile szkoda...

atagata jak dzisiejsze mieszkanko moze byc ?

milego wieczorku :-)
 
Hej


Atagata jeszcze cos znajdziesz fajnego dla siebie. Ja tez nie jestem za kaflami wszedzie jak sa dzieciaki bo potem sie wywalaja. Ja kladlam w przedpokoju takie szorstkie.
Ciasteczko szkoda ze nie wpadniesz. W sumie fajnie by bylo z toba. Troche towarzystwo bys rozruszala. A ja sama nawet nie wiem czy wpadne. Chociaz chce i nawet lubie takie spotkania.
Owca sto lat.
 
Owca sto lat sto lat niech żyje zyje nam! :)
Ciacho ano szkoda, ale Twój wybór. Zaproszenie masz jakby co :tak:
Ja też na 100 procent nie wiem czy mi podpasuje z pracą, nie mam grafika jeszcze.
Ale postaram sie być.

Ale pogoda co nie, troszkę oddechu po upałach ;)
 
Dziekuje za zyczenia :-):-) znow o rok starsza :-p

pogoda do dupy...pada i pada....cale plany mi pokrzyzowala :wściekła/y:
mielismy jutro urodzinki na dzialce robic a to co nie wiadomo...:no:
moze jutro bedzie cieplo i bez deszczu sie zobaczy...
 
dzien dobry
dla mnie pogoda super, cieplo, pochmurno nawet jakby padalo nie jest źle:-)
ezoja dokladnie moj wybor i szczerze powiedziawszy nawet nie wiem o czym mialabym z wami rozmawiac:-p
owca moze jutro opgoda dopisze:tak:
 
reklama
Do góry