reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hej dziewczyny :-)

Pustki tu straszne, ale w końcu to wakacje, mam nadzieje że się plażujecie i odpoczywacie:-) Ja trochę uziemiona, nadal brak samochodu a w tę pogodę komunikacja autobusowa odpada, kompletuje pomału torbę do szpitala i szukam bez skutku jakąś kobitkę, która rodziła ostatnio w Gorzowie, żeby zapytać co jest naprawdę potrzebne a co nie, bo sprzeczne informacje mam:-)
Życzę Wam miłego dnia i weekendu:-)
 
atagata a no pustki nikt tutaj prawie nie zaglada,
mamuska bez auta wielka doopa, najgorzej jak czlowiek sie przyzwyczai ;-)
ja sie opalilam ze uuu, plecki,rece i nawet nogi mi złapało:-D
 
Hej ktos cos skrobnal to i ja sie odezwe ;-);-)

U nas znowu goraco , po 3 dniach ochlody :tak:
Bylam w Rossmanie , synek u kolegi , mloda z psem wiec cisza zyc nie umierac ;-)
popijam sobie kawke mrozona z lodami :-)

U nas jeszcze do wakacji 2 tygodnie z hakiem :tak::tak:

Ciacho to juz w domu ? wrociliscie ?

No a tak to wsio po staremu u mnie :happy2:
 
owca dalej plażing :-D na dzisiaj mam dosyc 3 godziny mi wystarczylo a po za tym pizga tak ze można w swetrze siedziec i bedzie ok a piekne slonce swieci:baffled:
 
Dobry wieczór.
Dawno mnie nie było, ale przygody miałam a to szpital a to nowa praca.
Wracam do normy ;)
Pozdrawiam Was serdecznie :*
 
Hej hej i ja sie witam z poranna kawka:-)
Ezoja i jak dajesz rade w nowej pracy?jak michasia?Owca ja na mysl ze bede musiala dawida rano prowadzic z mloda w zime to mi sie odechciewa wrzesnia:)chyba ze ciocia dawida bedzie tak dobra i bedzie go prowadzic w okresie zimowym:eek:
My wczoraj mielismy jechac do mostek do zwierzatek ale w polowie drogi byl wypadek stalismy w korku ostatecznie pojechalismy do gorzycy do kumpeli..dawid chcial zostac na noc ale nie bylo by miejsca dla niego do spania wiec nastepnym razem zabierzemy materac :-D:-Dskoro chce to niech ma:-D:-Djutro mamy jechac do muzeum wojskowego za ZG zobaczymy czy wypali;-)Mamuska na kiedy masz termin?
Atagata ja tu zadko zagladam jak chlopy mam w domu to jak nie jeden to drugi cos chce:-D:-D:-Dplus do tego chodzaca martyna:-D:-D:-Dmusze z nia chodzic za raczki:tak:
Ciacho nie ma to jak morze;-)niewazne jaka pogoda ale sam klimat robi swoje;-)milego poniedzialku :)
 
Cześć dziewczyny:-)

Marzenka - termin mam na 18 sierpnia, ale mam nadzieje, że maluch troszkę się pospieszy:-D

Nam się udało całą ekipą pojechać na kilka godzin na Długie w sobotę, pogoda może nie na kąpiele ale dla mnie akurat:-) a nasze nastolatki były też zadowolone:-)

eZoja - właśnie jak tam w nowej pracy i jaki szpital? Mam nadzieje że wszystko ok?

Plażujcie się dziewczyny i odpoczywajcie:-)
Miłego dnia:tak:
 
Siema
W pracy przygotowania dopiero, nic szczególnego się nie dzieje. Donoszenie dokumentów, przygotowywanie stanowiska pracy, spotkania integracyjne itp. Wszystko przede mną jeszcze. Dzis też idę na 12.00 nie wiem co dziś robić będziemy.
Wielkie otwarcie z końcem miesiąca.
Michalinka już spoko, zdrowa wydaje się, ale antybiotyk do środy bierze. W środę kontrola albo czwartek nie wiem jeszcze ale chyba czwartek bo od razu logopedę mój załatwi. Teraz tatuś obowiązki musi nad dziećmi też przejmować nie ma to tamto. Jak skakać będzie to krótka piłka. Ustawiam sobie go ;) Ciężki czas zgrania się teraz będzie. Jak się tu już zaklimatyzuję to będę mojego usilnie namawiać na zmianę pracy. Może tez bliżej domu by znalazł...

Buźka dla Was :*
 
reklama
dzien doberek
marzenka klimt morski mam gleboko w powazaniu, wcale nie odpoczełam moje nawet tam sie kłócą :baffled: ale za to jest jeden plus opalona jestem ze hoho:-D
ezoja super ze tak z praca wyszlo ze blisko domu:tak: a m cóż chce nie che bedzie musial zapierdzielac przy dzieciakach nie ma litości
mamuska to juz końcowa na maxa ale i pogoda jest dla ciebie laskawa:-)
 
Do góry