reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Cześć kobietki. Ja się powoli pakuję- przeprowadzka już za dwa tygodnie:) W piątek przyszły zamówione kartony. Ja najchętniej bym jak zwykle zaoszczędziła i poszła do jakiejś biedrony czy netto zapytać się o duże kartony do oddania - ale ponieważ brzuch już wielki i plecy nie te same musiałabym zrobić to z moim lubym - a jemu ani się śni chodzić i o coś prosić. lepiej zamówić. Nawet się trochę popsztykaliśmy z tego powodu. Przy okazji porządki robię i segreguję wszystko. Boże, ile ludzie śmieci zbierają "przyda się kiedyś' - póki co więcej wyrzuciłam niż spakowałam:))
Ciasteczko - zazdroszczę morza - to moje pierwsze lato bez pobytu nad nim. Co roku jestem w Świnoujściu bo stamtąd pochodzę i mam tam całą rodzinę. Obecnie córa siedzi nad Bałtykiem u mojego taty i się plażuje - a co się z matką nudzić przy pakowaniu będzie:))
Ezoja - to jakiś sklep czy firma usługowa? reklamuj!
A tak ostatnio to nie chce mi się przy kompie siedzieć. pewnie przez pogodę:)

pozdrowionka
 
reklama
dzien dobry
atagata no faceci wola isc na latwizne nieraz, chociaż mój M poszedłby po kartony do sklepow, żeby kasy nie wydac:-D zreszta ja tez:-D
a reszta gdzie? owca ty na wywaczas czy jak?
 
Hej...

jestem ciacho jestem tylko jakos czasu brak albo checi na pisanie ;-);-)
na urlop jedziemy dopiero 9 sierpnia :tak: juz bym chciala :-)

Dzis dostalismy odp ze szkoly i corcia sie dostala :-):-)
bedzie chodzila do klasy sportowej choc chciala do plastycznej no ale tak przydzielili :tak:
wazne ze przyjeta wogole :tak:
musze wypelnic pare kartek i do 18 .07.odeslac :tak:
ksiazki bede wypozyczac bo jest taka mozliwosc za 50 euro rocznie wiec czemu nie :tak:
a koszt nowych to 180 euro :szok:..wiec mam to w kieszeni tylko cwiczenia do tego sie kupi :tak:

Marzenka oj dawno cie tu nie widzialam ;-) pojechaliscie do tego muzeum ?
Atagata ja tez bym poszla i poszukala kartonow zamiast kupowac nowe bezsensu :rofl2:
my jak sie przeprowadzalismy rok temu to wiekszosc rzeczy pakowalam w duze worki od smieci :tak:
 
owca to gratki ze sie dostala tam gdzie chciala:-):tak: wypozyczenie ksiazek super u nas ksiazki to jedno ale do tego multum ćwiczen:baffled: ja juz kupilam ksiazki dla mlodej prawie 500zl nie opalcalo sie uzywek kupowac bo ciezko dostac u jednego sprzedawcy wszystkie wiec w sumie zaoszczedzilabym moze z 40zl wiec se dalam spokoj,
starszej kupilam uzywane oprocz jezykowych a za jezykowe wydam tyle co zawszystkie uzywane:baffled:
u nas pogoda posrana, cieplo ale taka duchota:confused2:
 
ciacho a ty juz w domu czy jeszcze na wyjezdzie ?

U mnie slonecznie 24 st wiec ok :tak:

z tymi ksiazkami to tak jest , ceny to masakra a gdzie jeszcze reszta zeszyty , cwiczenia itd..
Mloda w czwartek jedzie z klasa nad jezioro , maja stateczkiem plynac na jakas wyspe ;-)
a w piatek jada na 2 dni na wycieczke tez :tak: tak na zakonczenie roku :tak:
 
a jak ktos kasy nie ma to porazka to uzywane to tez sporo kasy kosztuja, kiedys byla ksiazka i zeszty cwiczenia byly do geografi a teraz do wszystkiech przedmiotow tylko kase od rodzicow wyciaga:confused2:
a my juz w domu w koncu wcale nie wypoczelam, nie ma to jak w chacie:tak:
fajnie ze mloda ma takie zaokonczenie roku szkolnego tyle atrakcji tutaj nie grubo nie zaplacisz to goowno masz
 
Mowisz ze nie odpoczelas hehe ;-) z dzieciakami tak to jest...
ja jak pojade to pewnie tez dosyc moich bede miala , bo wiecznie sie kloca , mlody zaczepia :angry:
najgorzej w aucie wrzeszcza nieraz jak opetani , bo ten ja szczypnie a to cos powie i juz sie kloca :angry:
masakra ....

Ja ci powiem ze nad to jezioro to tyko na bilety tramwajowe dalam kase i na plyniecie tym statkiem 5 ojro i tyle :tak:
a ta wekendowa wycieczka to troche drozsza no bo noclegi i jedzenie w cenie :tak:

Ale to jest pikus takie wypady , moja kuzynka poleciala z klasa do Wloch
na tydzien , mieli spotkac sie tam z papiezem itd..to placili kolo 500 euro :szok::tak:
ja dziekuje jak mnie takie wycieczki za kilka lat u mlodej beda czekaly hehe :rofl2:
 
no ale chyba przymusu nie ma ze dziecko musi jechac?jak kogos nie stac to dziecko nie jedzie,
z tym ze to 500 ojro obejmuje na pewno wszystko, przejazdy,parkingi,jedzenie itp. wiec w sumie az tak drogo nie jest
u mnie mloda pojechala na 2 dni do trojmiasta z tym ze pol dnia w drodze w jedna i druga strone czyli dobe w sumie na kaszubach i prawie 300zl i jeszcze trzeba bylo dac wałówę
 
reklama
Hej dziewczyny :*

Dziewczyny wiecie co psychicznie i fizycznie mam dość...
Jak wiecie zaplanowałam sobie "na wakacje" remont ale nie sądziłam ze on tak długo potrwa....
3 tygodnie mieszkałam u mamy aż powiedzialam DOSC i wrocilam do domu po tym najgorszym syfie...Wprawdzie mieszkamy nadal jak na wakacjach w pensjonacie...ale RAZEM a nie ..ja z dzieciakami osobno..mąż osobno...
Jest już coraz blizej konca...Kuchnia na dziś lub najdalej jutro bedzie skonczona wiec bedzie normalny obiad a nie z mikrofali...
Poza tym zaczne ogarniac ten bajzel bo wiadomo kuchnia tymczasowo jest w pokoju u dziecka...nasz duzy pokój wygląda jak pobojowisko...az mnie skręca...a do tego wczoraj liczylismy wydatki i troche mnie serce rozbolało bo wyszło pare nieprzewidzianych rzeczy..w tym tapetowanie..które notabene sama momentami ciągne i nawet nieźle mi idzie...
Tak wiec ciagle jestem zajeta...nawet jak wieczorem siadam do kompa to rzucam okiem na fb i juz mi sie nic nie chce...

Pozdrawiam :*
 
Do góry