reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

ale extra brzuch chodzi :)
mi też skacze wierci sie ale jeszcze przy obserwacje z zewnątrz tak bardzo nie widać raczej dotykowo :) kopniaki regularne nie mocne na maxa :)
a to moje cudo i mój brzuchol






NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów


niewiem czy widać będzie zdjęcia bo jeszcze nie dodawałam na forum żadnych :)
 
reklama
W tej ciąży mi wszędzie rośnie :) teraz zaczniee na maxa.
Najgorsze że mnie strasznie nogi bolą i puchną stopy :/ w 1szej ciąży latałam wszędzie.
A na marginesie w 1 -21 kg przytylam teraz mam już 5 do przodu wiec pewnie bedzie podobnie ;)
Mi się podobają jak niektore z Was mają takie okrąglutkie brzuszki jakby balona połknęły ;)
 
Dziekuje ;* wy też niczego sobie ! ;)
Ale z samopoczuciem i tak gorzej ciągle leże przez te bóle brzucha :( bardzo źle psychicznie i fizycznie przechodze mimo że noe widać tego moze.
 
Majula, ja psychicznie i fizycznie też źle znoszę tę ciąże, ale odbiło się to na moim wyglądzie, niestety!!! U Ciebie pod ty względem jest super!!!!
 
u mnie w końcu widać ciążowy brzuch, nie da się go już ukryć :-)
25 tydzień
 

Załączniki

  • 25t..jpg
    25t..jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 105
Jaki malusi :)
U mnie odbija się pod innymi względami. Jutro jade wyrwać zęba, mam już zgode od ginekolog bo ostatnio mi odmówili :/ a czekałam 1.5 godz. Jutro zamierzam się wepchać bez kolejki.. chociaż raz skorzystam bo nie dość że duszno to kolejki tam po 50 osób. A to jeszcze nic.. mam jeszcze jeden do kanałowego leczenia i 5 normalnie.. masakra....
 
reklama
Dodam swoje z buźką ale to jakoś z przed 4 tygodni:D z moją maluchą... jak pożyczę od koleżanki aparat to zrobie jakieś ładniejsze
:D

A i dodam zdjęcie z przed ciąży:)

Picture 73.jpg10150866_544043555710760_72911707_n.jpgDSC04689.jpg i jedno ślubne:)

Tak tak wiem ten mój syn zabiera mi urodę:D
 

Załączniki

  • Picture 73.jpg
    Picture 73.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 120
  • 10150866_544043555710760_72911707_n.jpg
    10150866_544043555710760_72911707_n.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 109
  • DSC04689.jpg
    DSC04689.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 110
Do góry