reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Anna, na szczęście moje dziecko nadal myśli, że dzieci wyjmuje się przez brzuch (w sumie dobrze myśli, biorąc pod uwagę CC). Jak był młodszy mówił, że przez pępek :-)
Ja też chcę, żeby M. był (taj jak przy pierwszym). Umowa była tylko taka, że zostaje na poziomie mojej głowy, a nie tyłka!
 
reklama
Ewa ja nie mam jak mu wejść na ambicje bo Maxia w PL sama rodzilam bo dupki urlopu mu niedali bo niewiedzial ze na porod trzeba założyć podanie 2 miesiące wcześniej:-( ja nienazekam. Niebyl zbyt urokliwy porod. Wody odeszly czarne smoliste zapach tez niezbyt mily no i dziecko bylo strasznie brudne...

Maxio o tym jak sie rodza dzieci dowiedział się z programu porodowka na TLC hehe jakiez jego obrzydzenie zlspalo hihi...
 
A to moja cudna piłeczka. Choć centymetry w pasie i waga leci do przodu to ja mam wrażenie, że mój brzuch od miesiąca za bardzo sie nie zmienił. ImageUploadedByForum BabyBoom1400250039.420988.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1400250039.420988.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1400250039.420988.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 98
Monya ale Ty szczuplutka, brzuszek Bardzo ladnie sie prezentuje, on taki spiczasty sie czasem nie robi?
A gdzie reszta brzuszkow? Chwalic sie :-)
 
Ćwikła, Lilith...dziękuję. Może wydawać się spiczasty bo rośnie tylko do przodu. Jak robię zdjęcie z frontu to nadal mam talię:)
 
Monya masz przepiekna figure !!!!!normalnie Ci zazdroszcze :-D to zawsze bylo moim marzeniem miec figurke i tylko pileczke -no ale coz nie bylo mi to dane :-/
 
ja mam piłkę plażową :)))))))) talii nie mam i nigdy nie miałam... mam taką budowę ciała :) ale pocieszam się zawsze tym, że mam fajne cycki ihihihihihi
 
Szczuplutka :) bardzo fajnie, do tego brzuch-piłeczka :D Łatwo będzie wrócić do poprzedniego stanu :-)

Ja nawet miałam jakąś talie, naaaawet do niedawna jeszcze było coś widać :D Ale już teraz nie :)
 
reklama
Monya ale Ty zgrabna jesteś! brzuszek piękny, taka zgrabna piłeczka :-)

Asiołek to mamy podobnie, ja też tali nie mam i nie miałam, ale za to cycki są nie złe :-D

Eh dziewczyny ja mam bardzo ambitny plan odchudzania po porodzie, ale co mi z tego wyjdzie, to czas pokaże, bo u mnie z silną wolą gorzej! i o ile słodycze mogą dla mnie nie istnieć (no oprócz ciąży ;-)) to ja uwielbiam pizze :zawstydzona/y:, chociaż teraz w ciąży bardzo ograniczyłam i jadam sporadycznie więc mam nadzieję, że po ciąży też tak będzie ;-)albo jeszcze lepiej! a mam do zrzucenia jakieś 30 kg minimum :zawstydzona/y:
 
Do góry